w

Zgarnij 10 lekcji języka angielskiego w Trójmieście!

Edukacja, podnoszenie kwalifikacji w tym kompetencji językowych stanowi niematerialne źródło innowacji. Warto zatem zainwestować we własny rozwój i doskonalić swoje umiejętności wraz z serwisem TwojeInnowacje.pl – informuje Krzysztof Ptak, redaktor prowadzący serwisu.

Co miesiąc do wygrania jest aż 26 kuponów na 10 bezpłatnych lekcji języka angielskiego Metodą Direct English. Aby zwiększyć swoje szanse na wygraną, możesz przesłać dowolną ilość zgłoszeń sms.

Konkurs trwa od 1 czerwca do 31 grudnia 2011 r.

Sponsorem nagród jest Akademia Językowa z Gdyni.

www.twojeinnowacje.pl/wyslij-sms-i-wygraj-10-lekcji-jezyka-angielskiego-w-trojmiescie
 

TwojeInnowacje.pl to biznesowy serwis informacyjny skierowany do osób poszukujących inspiracji i niestandardowego podejścia w prowadzeniu działalności gospodarczej, wykorzystaniu rozwiązań nowych technologii w swojej pracy, poszukujących źródeł finansowania innowacji, którzy stawiają na własny rozwój zawodowy. Wydawcą serwisu jest Alexandrite Group, firma specjalizująca się w innowacyjnej synergii działań marketingowych, funkcjonująca w modelu biznesowym One Stop Shop. Firma oferuje szereg usług public relations, marketingowych, doradczych oraz outsourcingowych, które są dostępne w jednym miejscu, co pozwala klientom zaoszczędzić pieniądze, czas i energię, zamiast tracić je w poszukiwaniu różnych firm dla poszczególnych działań marketingowych. Obsługa w modelu One Stop Shop to kompleksowość i synergia, komfort, obniżenie kosztów i jednocześnie wyższa efektywność realizowanych przedsięwzięć.

www.alexandrite.pl
 

Avatar photo

Napisane przez Alexandrite Group

Dom na miarę

easyCALL.pl już na iPhone’ie!