w

Dom na miarę

Katalog ma swoje wersje regionalne i jest dystrybuowany w regionach: śląskim, małopolskim, mazowieckim, lubelskim, podkarpackim. Do pozostałych regionów trafi jako informator ogólnopolski.

– Z nowym wydaniem kwartalnika chcemy trafić oczywiście do Klientów poszukujących projektów domów, ale jednocześnie do grona Klientów zainteresowanych informacjami na temat kupna działki, adaptacji gotowych projektów domów, usług budowlanych, formalności prawnych i finansowych oraz do tych, którzy są zainteresowani kupnem gotowego domu. – informuje Joanna Pławecka z firmy architektonicznej Archeton Sp. z o.o. – Odświeżyliśmy layout katalogu. Prezentacja projektu jest dwustronna i zawiera większą ilość danych niż w poprzednich kwartalnikach.

Publikacja "Dom na miarę nr 2/2011" jest czytelna i przejrzysta. W wydaniu pokazywane są również projekty podobne do prezentowanych projektów, a dla wielu z nich przedstawiono wizualizacje wnętrz. Dodatkowo każdy projekt posiada skrócony kosztorys oraz ofertę cenową na budowę domu w systemie drewnianego szkieletu prefabrykowanego.

W kwartaliku, w zależności od regionu znajduje się sekcja poświęcona ogłoszeniom sprzedaży działek budowlanych, przygotowanych przez współpracujące z Archetonem renomowane biura nieruchomości.

– Do katalogu dodaliśmy również sekcję „przed i w trakcie budowy” z listą wybranych punktów sprzedaży projektów Archetonu, a dla niektórych regionów wraz z wyszczególnieniem zakresu usług jakie świadczą. – dodaje Joanna Pławecka z firmy architektonicznej Archeton Sp. z o.o. – Znakomita większość z naszych przedstawicieli służy poradą w zakresie wyboru domu, świadczy usługi związane z szeroką pojętą obsługą inwestorską, a także wykonuje usługi budowlane.

Źródło: www.archeton.pl

Avatar photo

Napisane przez Alexandrite Group

Akademia Archetonu

Zgarnij 10 lekcji języka angielskiego w Trójmieście!