w

easyCALL.pl już na iPhone’ie!

Wszyscy, którzy czekali na możliwość korzystania z easyCALL.PL na swoich urządzeniach iPhone mogą już wyszukać aplikację bezpośrednio w APP Store.Aby pobrać program można również wejść na stronę internetową www.easycall.pl i kliknąć przekierowanie na stronę APP Store. W ten sposób automatycznie uruchomi się możliwość jego zainstalowania.

Wykupienie usługi u operatora nie jest konieczne – zaraz po rejestracji Klient dostanie od easyCALL.pl darmowe konto z numerem oraz 5 złdo wykorzystania.Cena aplikacji w APP Store to6.99 USD, ale biorąc pod uwagę prezent od operatora jej realna cena końcowa dla użytkownika wyniesie ok 10 zł.

Jakie korzyści płyną z korzystania z usług operatora internetowego bezpośrednio z iPhone? Trzeba pamiętać, że dzięki easyCALL.pl możemy korzystać z połączeń telefonii internetowej w dowolnym miejscu na świecie – musimy mieć jedynie dostęp do WiFi lub internetu 3G. Jednak najważniejszą zaletą telefonii VoIP na iPhone’ie jest oszczędność kosztów – ceny połączeń zagranicznych w easyCALL.pl są dużo niższe, niż te proponowane przez operatorów komórkowych. Połączenia wykonywane między użytkownikami easyCALL.pl są bezpłatne. Przed zbliżającymi się wakacjami oraz  dla wszystkich osób podróżujących po świecie przez cały rok, z pewnością ważny jest brak ponoszenia kosztów roamingu przy dzwonieniu ze swojego iPhone’a za pomocą aplikacji easyCALL.pl. Dodatkowo nie ma potrzeby mnożenia numerów telefonów – Klienci mogą do easyCALL.pl przenieść numery telefoniczne z innych sieci.

Telefonia internetowa VoIP jest co raz popularniejsza. Według badań Pew Research Center's Internet & American Life Project co czwarty użytkownik Internetu korzysta z dostępu do sieci do wykonywania połączeń telefonicznych. Badania podają, że w dowolnej chwili 5% internautów wykonuje połączenia VoIP. Jest to ponad dwukrotny wzrost tej liczby od 2007 roku, kiedy było to jedynie 2% użytkowników. Według badań Juniper Research przeprowadzonych w 2010 roku,  liczba ludzi korzystających z telefonii VoIP na urządzeniach przenośnych przekroczy 100 milionów w 2012 roku. Tak szybki przyrost użytkowników ma być zagwarantowany dzięki bezprzewodowym sieciom WiFi, które są dostępne w coraz większej liczbie miejsc, oraz technologii 3G.

Uruchomienie przez easyCALL.pl aplikacji dla iPhone jest kolejnym dużym krokiem w kierunku przeniesienia bezprzewodowej telefonii internetowej VoIP z komputerów do komórek. Zapotrzebowanie rynku na mobilne połączenia głosowe w technologii VoIP rośnie z uwagi na liczne zalety takiego rozwiązania.

„Cieszymy się, że nasza aplikacja będzie wykorzystywana przez wiodącego operator telefonii internetowej w Polsce, tym bardziej, że nasze wspólne działania skierowane są w stronę pełnej satysfakcji konsumenta. Wirtualna telefonia VoIP to przyszłość rynku telekomunikacyjnego i związanych z nim użytkowników oraz operatorów telefonii internetowej. Tym bardziej cieszymy się z nawiązania współpracy właśnie z easyCALL.pl” – mówi Jiri Kral, dyrektor wykonawczy firmy Acrobits Softphone.

„WybraliśmyAcrobits Softphone, ponieważ jest to firma oferująca  bardzo dopracowane rozwiązanie, które przeszło nasze rygorystyczne testy. Jako jedna z niewielu oferuje świetną jakość połączeń, nie tylko przy wykorzystaniu internetu WiFi, ale również tego dostępnego w telefonie komórkowym” – mówi Michał Jakubowski, Prezes Spółki easyCALL.pl S.A. „Cieszymy się, że mogliśmy spełnić oczekiwania naszych Klientów i udostępnić im możliwość korzystania z usług bezpośrednio z telefonów iPhone. Liczymy też na zainteresowanie i pozyskanie nowych użytkowników” – dodaje Prezes Jakubowski.

Zgarnij 10 lekcji języka angielskiego w Trójmieście!

100 000 odsłon reklamy dla każdego