w

Zadbaj o formę na lato!

Przystąpienie do Projektu nic nie kosztuje, wystarczy wejść na portal Point.fm zapoznać się z wytycznymi dotyczącymi treningu oraz diety i przyłączyć się do nas. Przez najbliższe 6 tygodni będziemy realizować program treningowy przygotowany przez profesjonalnych trenerów. Plan ćwiczeń rozpisany jest na poniedziałki, środy i piątki. W te dni trenerzy z klubu Trenerindywidualny.pl będą również pełnić dyżury online odpowiadając na pytania uczestniczek projektu i wyjaśniając wątpliwości.

Aby wspomóc trening i proces odchudzania niezbędna jest także prawidłowa dieta, dlatego nad przebiegiem akcji będzie czuwać dietetyk, specjalista ds. żywienia Agnieszka Ślusarska  z poradni 4LINE. W utrzymaniu prawidłowej diety pomogą codzienne porady i wskazówki dotyczące zdrowego odżywiania oraz możliwość indywidualnej porady podczas cotygodniowego, czwartkowego dyżuru.

Nie dajmy się zwariować szałowi cudownych diet. Projekt „Forma na lato” jest zdrowym i rozsądnym sposobem na poprawienie sylwetki przed wakacjami. Zapraszamy do udziału w akcji na portalu www.point.fm. Na zakończenie akcji przewidziany jest konkurs z nagrodami niespodziankami.

***

Point.fm to nowy portal dla kobiet, oferujący innowacyjne rozwiązania z zakresu m.in.: rodzicielstwa, organizacji ślubu, kulinariów, dietetyki. Innowacyjność projektu polega na dostępności aplikacji i e-usług np. planer ślubny, wyszukiwarka przepisów, listy zakupowe, kalendarz pierwszego roku życia dziecka i inne.

Point.fm powstał dzięki dotacji z Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, w ramach którego wspierane są projekty o znaczeniu ponadregionalnym, z zakresu innowacji technologicznych.

Avatar photo

Napisane przez Anna Żdan

Zespół easyCALL.pl wzmocnił nowy Dyrektor Działu Handlowego – Marcin Ługowski

Już w piątek w Krakowie 5. Targi SPA&WELLNESS