w ,

Już w piątek w Krakowie 5. Targi SPA&WELLNESS

Konkurs na Najlepszy Produkt dla SPA i Wellness

W tym roku po raz pierwszy zostaną wręczonemedale Targów SPA i Wellness. Główną ideą Konkursu na Najlepszy Produkt SPA i Wellness jest promowanie prezentowanych na targach nowości. Konkurs wyłoni najciekawsze premiery i nowości rynkowe w dwóch kategoriach: wyposażenie i urządzenia do SPA oraz kosmetyki do SPA. W skład Jury wejdą przedstawiciele organizacji i stowarzyszeń branżowych oraz dziennikarze reprezentujący prasę branżową.

Zgłoszone do konkursu produkty są już dziś prezentowanie na stronie internetowej Targów, ale laureatów poznamy dopiero  podczas imprezy. Nagrodzone produkty z pewnością mogą liczyć na duże zainteresowanie ze strony gości branżowych, którzy co roku deklarują, że poznanie najnowszej oferty firm jest ważnym powodem odwiedzania Targów.

– Od tegorocznej edycji będziemy systematycznie nagradzać najlepsze nowości ze świata SPA i Wellness. Wiemy, że ośrodki SPA&Wellness muszą się nieustannie rozwijać i zaskakiwać swoich klientów. Konkurs pełni więc rolę przewodnika po najnowszych i najbardziej pożądanych pakietach usług oraz wyposażeniu, które umożliwi ich realizację. Podczas dwudniowych Targów nasi goście dowiedzą się jak zadbać o ciało i psychikę człowieka. – zapowiada Iwona Miliszkiewicz, komisarz TargówSPA&WELLNESS.

Cztery strefy nowości

Dzięki ogromnemu i szybko postępującemu rozwojowi technologii branża SPA&Wellness uznawana jest za jedną z najlepiej rozwijających się gałęzi rynku rozrywki i rekreacji. Podczas Targów będzie można odwiedzić cztery strefy nowości:

  • Salon MED SPA– prezentujący nowości z zakresu medycyny estetycznej, zabiegów nieinwazyjnych wykorzystujących dermokosmetyki, kosmeceutyki i urządzenia kosmetyczne;
  • Salon Beauty SPA– obejmujący wszystko co dotyczy profesjonalnej kosmetologii, czyli markowe kosmetyki, nowe zabiegi, innowacyjne terapie
    i technologie;
  • Strefę Masaży– obejmującą techniki masażu relaksacyjnego oraz leczniczego;
  • Strefę pokazów i nowości– gdzie na scenie prezentowane będą najnowsze trendy i produkty w branży SPA i Wellness.

Dla kogo Targi?

Krakowskie Targi SPA&Wellness adresowane są przede wszystkim do odbiorców branżowych związanych z kosmetyką, spa i wellness, osób pracujących w gabinetach kosmetycznych, inwestorów, właścicieli, menedżerów ośrodków SPA i hoteli, a także specjalistów, masażystów, trenerów, terapeutów i architektów.

Więcej informacji znajduje się na stronie www.spa.krakow.pl

Najświeższe informacje dostępne są także na profilu wydarzenia na Facebooku http://www.facebook.com/Targi.SPA.i.Wellness

Avatar photo

Napisane przez Grupa PRC

Zadbaj o formę na lato!

Spam w kwietniu: Liczba ataków phishingowych na eBaya spada o połowę, a spam wywołuje ataki szału