w

Pierwsze kroczki małych stópek

Jeśli będą do tego wykonane z doskonałych, naturalnych materiałów, z troską o dobro i komfort dziecka – przepis na idealne pierwsze buciki mamy gotowy. Mają one już nawet swoją nazwę – Inch Blue, a odnaleźć je można w butiku internetowym www.coocoo.pl.

Co sprawia, że buciki Inch Blue są uwielbiane przez swoich małych użytkowników nieprzerwanie już od ponad 10 lat? Na sukces firmy składa się niewątpliwie kilka czynników. Po pierwsze – naturalna, miękka i wyjątkowo delikatna skóra, z których wykonana jest każda para. Warto w tym miejscu dodać, że zastosowanie takiego materiału gwarantuje małej stópce prawidłowe oddychanie, co przyczynia się z kolei do poczucia przyjemnego komfortu i pozwala na naturalny rozwój. Po drugie – buciki Inch Blue są od lat szyte ręcznie, co jeszcze bardziej podkreśla ich nietuzinkowy charakter i wyróżnia na tle innych firm, które masowo produkują buty dziecięce. Po trzecie – antypoślizgowa podeszwa, która sprawdzi się szczególnie przy okazji stawiania pierwszych kroczków na śliskich panelach podłogowych, czy płytkach. A tych, jak wiemy, w naszych domach nie brakuje.

Mięciutkie buciki Inch Blue pomogą dziecku wejść w bezstresowy, przyjemny sposób w kolejny, nowy etap rozwoju – noszenie obuwia. Zastosowanie elastycznego wkładu wokół kostki korzystnie wpływa na stabilne chodzenie oraz znacznie ułatwia dopasowanie obuwia do małej, dziecięcej stópki. Ze względu na ich charakter oraz sposób wykonania, zaleca się, by używać ich w domu, podczas podróży samochodem lub na spacerze w wózku.

Komfortowy świat bucików Inch Blue kusi nie tylko doskonałymi właściwościami użytkowymi, ale również bogactwem kolorów i różnorodnych aplikacji. Coocoo.pl oferuje szeroki wybór wzorów zarówno dla dziewczynki, jak i dla chłopca. W ofercie butiku znajdziemy zatem różowe buciki z motywem kwiatowym, białe z wisienką, czerwone z małpką, ale także brązowe z samochodzikiem i granatowe z pieskiem. Każdy rodzic znajdzie tu odpowiednio szerokie pole do realizacji swoich stylizacyjnych fantazji.

Inch Blue od lat cieszą się uznaniem troskliwych rodziców i z roku na rok podbijają kolejne dziecięce serduszka. Warto wziąć je pod uwagę, szczególnie przy okazji planowania zakupu tej najważniejszej, pierwszej pary bucików dla maluszka. Bo, czy nie lepiej wybrać dla naszego dziecka obuwie, które zostało stworzone z prawdziwą pasją?

Buciki Inch Blue są do nabycia w butiku www.coocoo.pl

Cena: 86 zł

Avatar photo

Napisane przez sisu

Poznaj wspaniały świat Braciszka i Karlssona z Dachu!

Deska YOUNG – pierwsze podłogi do pokoi dziecięcych