w

Deska YOUNG – pierwsze podłogi do pokoi dziecięcych

Raczkowanie, pierwsze kroki, beztroskie zabawy – to z poziomu podłogi maluchy najczęściej rozpoczynają zdobywanie świata. Dlatego właśnie z myślą o najmłodszych Barlinek stworzył pierwszą na rynku linię podłóg dedykowanych do pokoi dziecięcych. Deska YOUNG łączy w sobie wszystkie najważniejsze cechy, na które zwracają uwagę rodzice, wybierając podłogę do pokoju swojego malucha. Produkt posiada również pozytywną opinię Komitetu Ochrony Praw Dziecka.

Trwałość i naturalność

Deska YOUNG wykonana jest w 100% z naturalnego drewna pokrytego bezpiecznymi lakierami. Dzięki temu nie tylko nie alergizuje, lecz dodatkowo wytwarza unikalny mikroklimat, pozytywnie wpływający na otoczenie.

Jest również niezwykle trwała i odporna na zniszczenia, jakie często towarzyszą dziecięcym zabawom. Wyjątkową wytrzymałość Deski YOUNG gwarantuje lakier o podwyższonej odporności na ścieranie, rekomendowany do pomieszczeń komercyjnych. Przeprowadzone badania potwierdzają , że jest to lakier o najlepszych parametrach na rynku. Dlatego podłoga z Deski YOUNG służyć będzie przez długie lata.

Ochrona przed drobnoustrojami

Dzięki rewolucyjnemu wykorzystaniu nanotechnologii w systemie Antimicrobial podłoga z Deski YOUNG zapewnia trwałą ochronę przed bakteriami i grzybami. Działanie systemu porównywalne jest do wyładowań atmosferycznych. Nanocząsteczki zawarte w lakierze deski oddziałują na drobnoustroje dodatnimi nanoładunkami elektrycznymi, niszcząc je i tym samym zapewniając doskonałe warunki higieniczne oraz bezpieczeństwo 24 godziny na dobę. Ponieważ wyładowania występują w skali nano są całkowicie bezpieczne dla ludzi i zwierząt.

Oryginalne wzornictwo

Deska YOUNG dostępna jest w 9 nietuzinkowych wzorach, uzyskanych m.in. dzięki  technologii łączenia dwóch lub trzech gatunków drewna. Z myślą o pokojach dziecięcych stworzone zostały również wyjątkowe dekory: niebieski, różowy oraz zielony. To sprawia, że zastosowanie Deski YOUNG stwarza wyjątkowe możliwości aranżacyjne.

Każdej linii produktowej nadana została pobudzająca dziecięcą wyobraźnię nazwa:

  • Zew Tropików – jesion i marbau (cena za m2 145 zł + 23% VAT)
  • Mistrzowski Rajd – dąb i klon (cena za m2 145 zł + 23% VAT)
  • Kraina Fantazji – buk, brzoza, klon (cena za m2 145 zł + 23% VAT)
  • Tajemniczy Zamek – dąb (cena za m2 139 zł + 23% VAT)
  • Sekrety Lasu – jesion (cena za m2 137 zł + 23% VAT)
  • Skarb Piratów – orzech (cena za m2 199 zł + 23% VAT)
  • Galaktyczna Wyprawa – jesion blue (cena za m2 149 zł + 23% VAT)
  • Las Elfów – jesion pink (cena za m2 149 zł + 23% VAT)
  • Wakacyjna Przygoda – jesion green (cena za m2 149 zł + 23% VAT)

Szczegóły oraz lista punktów sprzedaży znajduje się na www.floorsforyoung.com

Avatar photo

Napisane przez Barlinek S.A.

Pierwsze kroczki małych stópek

Andropol stawia na nowe technologie