w

Nowość od Piątnicy! Pierwsze na rynku kefiry deserowe z konfiturą

Naturalny deser z domową konfiturą to najnowsza propozycja Piątnicy. Kefiry deseroweprodukowane są wyłącznie z naturalnych składników – mleka, owoców i cukru. Nie zawierają wzmacniaczy smaku, zagęstników, sztucznych aromatów, ani barwników. Deser owocowy Piątnicy powstaje na bazie naturalnego, kremowego kefiru i dostępny jest w trzech wariantach: z dodatkiem konfitury śliwkowej, wiśniowo-jabłkowej oraz truskawkowo jabłkowej.

Domowa konfitura powstaje w tradycyjny sposób, w wyniku gotowania świeżych owoców z cukrem. Dzięki naturalnej pektynie zawartej w śliwkach i jabłkach konfitura zachowuje odpowiednią gęstość. Kremowa konsystencja oraz właściwości odżywcze sprawiają, że Kefir deserowyPiątnicy można traktować jako deser owocowy lub pożywną przekąskę.

Należy pamiętać, że kefir ma też walory zdrowotne. Zawarte w nim żywe kultury bakterii hamują rozwój niekorzystnej flory bakteryjnej w jelitach, ułatwiają przyswajanie składników mineralnych i laktozy, obniżają poziom cholesterolu, a także stymulują układ odpornościowy. Kefir ma w sobie więcej witamin K i B oraz mniej laktozy niż mleko, dlatego może być spożywany również przez osoby z obniżoną tolerancją laktozy.

Kefiry deserowePiątnicy to uniwersalne produkty, które można jeść łyżeczką lub wypić w postaci koktajlu. Aby szybko wymieszać kefir ze znajdującą się na dnie konfiturą, wystarczy energicznie wstrząsnąć kubeczkiem przed otworzeniem.

Zawartość żywych kultur bakterii kefirowych w deserach marki Piątnica może powodować delikatne podniesienie wieczka. Jest to w pełni naturalny objaw, o którym producent informuje na opakowaniu.

Kefiry deserowemarki Piątnica dostępne są w cenie około 1,85 zł/szt. w innowacyjnym, wygodnym opakowaniu o gramaturze 200 g.

Avatar photo

Napisane przez Effective PR

Etykiety piwne z nowymi oznaczeniami odpowiedzialnościowymi

Muffinki i słoneczniki, czyli letnie grzechy modowe