w

Charytatywne Malowanie Jaj w Arkadach Wrocławskich

 

Powodem, dla którego przedstawiciele wrocławskich mediów spotykają się w najbliższy czwartek 14 kwietnia na Wielkim Malowaniu Jaj, w Arkadach jest pomoc potrzebującym. W okresie przedświątecznym częściej myślimy o innych, chętnie dzieląc się tym, co mamy. Pomalowane przez dziennikarzy świąteczne pisanki symbolicznie wykupią Arkady Wrocławskie, a pieniądze uzyskane w ten sposób wspomogą Fundację „Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową”.

Wielkie Malowanie Jaj to już drugi taki happening zorganizowany przez Arkady Wrocławskie. W ubiegłym roku zebrane w ten sposób środki wspomogły akcję „Caritas” – organizatora śniadania wielkanocnego dla najbardziej potrzebujących.

Zeszłoroczna akcja wypadła znakomicie, dlatego zdecydowaliśmy się ją powtórzyć również przed tą Wielkanocą. Przy malowaniu jaj wszyscy mieli mnóstwo zabawy i śmiechu, ale najważniejsze, że udało nam się wesprzeć szczytny cel – mówi Dorota Żmiejko, Manager ds. Marketingu Arkad Wrocławskich.

Na tegoroczne malowanie jaj przybędzie 5 wrocławskich redakcji, których przedstawiciele rywalizować będą w zakomponowaniu najpiękniejszej świątecznej pisanki.

Malowanie jaj odbędzie się w najbliższy czwartek 14 kwietnia o godzinie 12.00 na trawniku przy Arkadach Wrocławskich lub w razie deszczu w Centrum na poziomie  -1. Zapraszamy.

 

Jarmark Wielkanocny w Regietowie

Szkolenie szkoleniowców branży transportowej