w

ASTOR partnerem merytorycznym Leszczyńskich Dni Informatyki

Wydarzenie, które odbędzie się w dniach 5-6 czerwca, skierowane jest przede wszystkim do uczniów i studentów z Leszna i okolic.

Celem Leszczyńskich Dni Informatyki jest promocja wiedzy technicznej wśród młodzieży uczącej się i studiującej. Przedsięwzięcie daje możliwości uzupełnienia wiedzy, zdobytej w szkole lub na uczelni, ciekawymi faktami – prezentowanymi przez osoby zajmujące się robotyką i informatyką również od strony praktycznej.

Program wydarzenia jest bardzo bogaty. Uczestnicy będą mogli wziąć udział w wykładach tematycznych dotyczących informatyki, robotyki oraz najnowszych rozwiązań w tych dziedzinach, prezentacjach profesjonalnego sprzętu, np. pokazach robotów.

Piotr Gładysz, dyrektor poznańskiego oddziału firmy ASTOR, podsumowuje: „Leszczyńskie Dni Informatyki cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem wśród młodych ludzi. Stąd też chętnie przyłączyliśmy do inicjatywy, dającej każdemu zainteresowanemu możliwość poszerzenia swojej wiedzy. Specjalnie na ten cel przygotowaliśmy prezentację multimedialną, przedstawiającą pracę robotów przemysłowych Kawasaki, w różnorodnych aplikacjach. Każdy, kto interesuje się informatyką i robotyką, znajdzie tu coś dla siebie.”

O programie LDI 2011
Leszczyńskie Dni Informatyków odbędą się w dniach 5-6 czerwca. Udział w LDI jest całkowicie bezpłatny. Wystarczy zarejestrować się na stronie http://www.ldi.pdg.pl/

Avatar photo

Napisane przez OmniPro

Era Inżyniera z ASTORem

Poznaj wspaniały świat Braciszka i Karlssona z Dachu!