w

Wader przyjazny dzieciom

Rodzice poszukujący zabawek dla swoich pociech, mogą odnieść wrażenie, że ilość produktów dla dzieci, dostępnych na rynku jest nieskończona, stąd wybór „tej właściwej” bywa poważnym wyzwaniem. Drogowskazem dla rodziców mogą być produkty wyróżnione w konkursie „Świat przyjazny dziecku”, organizowanym przez Komitet Ochrony Praw Dziecka. Znamy już produkty wybrane przez ekspertów w najnowszej, dziewiątej edycji konkursu. Wśród nagrodzonych produktów znalazł się zestaw Kid Cars 3D firmy Wader- Woźniak.

Celem konkursu „Świat przyjazny dziecku” jest wyróżnienie najlepszych produktów dla dzieci na polskim rynku, a także miejsc przyjaznych dzieciom oraz sklepów internetowych.

Zabawki oprócz walorów wizualnych powinny być bezpieczne, pomagać naszym pociechom w prawidłowym rozwoju psychofizycznym i być dostosowane do ich wieku.

Firma Wader – Woźniak otrzymała główną nagrodę, w kategorii: zabawki dla dzieci w wieku 3 – 7 lat. Wyróżnienie jest tym bardziej cenne, że wyboru najlepszych produktów dokonują psycholodzy, pedagodzy i artyści, zasiadający w kapitule konkursu.

Nagrodzone zestawy Kid Cars 3D, dostępne są aż w siedmiu różnych zestawach. Składają się z elementów dróg, mostów, wiaduktów i budowli do samodzielnego montażu. Podstawową cechą trójwymiarowego zestawu jest możliwość tworzenia nieskończenie wielu kombinacji budowli drogowych. Marcin Woźniak, Prezes Zarządu w firmie Wader – Woźniak, dodaje „Tworząc Kid Cars 3D myśleliśmy przede wszystkim o zachowaniu ciągłości i kompatybilności linii Kid Cars, dzięki czemu nasi mali klienci posiadający już którykolwiek z tych zestawów mogą rozbudowywać go w trzech wymiarach tworząc ogromne konstrukcje zarówno w pionie jak i poziomie”.

Rekomendowane rodzicom, prorozwojowe zabawki Wadera z pewnością przypadną do gustu zarówno młodszym jak i nieco starszym dzieciom, a także zachęcą rodziców do wspólnej zabawy ze swoimi pociechami.

Więcej informacji o konkursie na stronie internetowej http://www.kopd.pl/wyniki/

O firmie Wader –Woźniak Sp. z o.o.

Firma Wader – Woźniak jest wiodącym, krajowym producentem zabawek dla najmłodszych dzieci. Firma jest również pierwszym co do wielkości polskim pracodawcą w sektorze zabawkarskim. Zabawki firmy Wader są eksportowane do ponad 30 krajów świata.

Misją firmy Wader jest wspieranie rodziców i nauczycieli przedszkolnych w dbaniu o prawidłowy rozwój psychoruchowy dzieci w ich pierwszych latach życia, poprzez dostarczanie wysokiej jakości, bezpiecznych zabawek rozwijających kreatywność dzieci, kształtujących umiejętność logicznego myślenia i zachęcających dziecko do zabaw ruchowych. Firma jest inicjatorem akcji edukacyjnych, których celem jest zwiększenie świadomości bezpieczeństwa wśród dzieci.


Firma Wader – Woźniak jest zdobywcą wielu nagród w kraju i za granicą. Jest również laureatem tytułu „Gazela Biznesu”.

Avatar photo

Napisane przez OmniPro

Słuchaj „Dzieci z Bullerbyn” i… puzzluj!

Firma Epson przedstawiła nową ofertę tanich powłok – Production Media for Inkjet