w

Słuchaj „Dzieci z Bullerbyn” i… puzzluj!

Prowadzą zwykłe życie, chodzą do szkoły, pomagają rodzicom, przygotowują święta, mają swoje zwyczajne, a przecież zupełnie niezwykłe przygody. Siła książki Astrid Lindgrentkwi w języku. O życiu w Bullerbyn opowiada siedmioletnia Lisa, stąd czysty, pełen radości tok narracji, czasami nieco złośliwy, czasami nieco egzaltowany, ale zawsze z pazurem i pełen poczucia humoru.

Ich historia może przydarzyć się nie tylko w Szwecji, ale też we Francji, Czechach, w Polsce, wszędzie tam, gdzie są dzieci i sielskie beztroskie dzieciństwo. Audiobook"Dzieci z Bullerbyn" w pełnej kolorów interpretacji Edyty Jungowskiej dopełnia klimatyczna muzyka Sambora Dudzińskiego, przez co opowieść o szóstce dzieciaków z Bullerbyn staje się niezapomnianą przygodą.

Specjalna edycja audiobooka na Dzień Dziecka – „Suchaj Dzieci i puzzluj“ zawiera płytę CD, na której Edyta Jungowska przenosi słuchaczy we wspaniały świat przyjaciół z Bullerbyn, książeczkę do kreatywnej zabawy„Zbuduj swoje Bullerbyn“ oraz 100-elementowe puzzlez bohaterami książki.

Wiek: 5+

Czas: 7 godzin

Cena pakietu (CD, książeczka i puzzle): 54.99 zł 

Avatar photo

Napisane przez sisu

200 dodatkowych biletów na Stewarta

Wader przyjazny dzieciom