w

W czasie podróży… dzieci się nudzą!

Każdy rodzic, który choć raz podróżował z dzieckiem, wie, że to niełatwa wyprawa. Bez względu na to, czy jedziemy samochodem, pociągiem, czy lecimy samolotem – maluchy nudzą się potwornie, wiercą, za wszelką ceną chcą uwolnić się od pasów bezpieczeństwa lub co parę chwil zadają te same, niekończące się pytania: „Daleko jeszcze?“, „Kiedy dojedziemy?“, „Dlaczego to tak długo trwa?“, Mamo, zrób coś, nudzi mi się!“. Aby wyjazd na rodzinne wakacje nie był dla dziecka niekończącą się udręką, warto odpowiednio wcześniej przygotować się do wspólnej podróży.

Audiobooki, które nagrywa i wydaje aktorka Edyta Jungowska to znakomiteinterpretacjekultowych już książek dla dzieci szwedzkiej pisarki Astrid Lindren. Każda płyta to kilka godzin rozrywki i doskonałej zabawy, nie tylko dla dziecka. Oprócz pełnegoekspresji czytania, znajdziemy w nich błyskawicznie wpadające wucho piosenki, doskonałą muzykę oraz dodatkowe bonusy – puzzle, książeczkado nieczytania czy też zabawne naklejki-wlepki.

Aby wyjść na przeciw potrzebom rodziców, Wydawnictwo Jung-Off-Ska zdecydowało się rozszerzyć dystrybucję swoich audiobooków o stacje paliw sieci Statoil. Od wakacji audiobooki o Pippi, Dzieciach z Bullerbyn czy Karlssonie z Dachu będzie można nabyć w trasie, podczas rodzinnego wyjazdu. Do doskonała wiadomość dla rodziców, którzy nie zdążą odpowiednio wcześniej zaopatrzyć się wtego nietypowego, ale mile widzianego towarzysza podróży.

Audiobooki Wydawnictwa Jung-Off-Ska świetnie sprawdzają się na wszelkich możliwych wyjazdach, zarówno tych krótkich, weekendowych, jak również dłuższych, prawdziwie urlopowych. Ale nie tylko! Z pewnością będą służyły jeszcze długo po powrocie z wakacji, tuląc dziecko do snu, czy wypełniając mu czas podczas deszczowych dni. 

Avatar photo

Napisane przez sisu

Świata dziecięcej fantazji odkrywanie… na trójwymiarowym dywanie!

II ComNet-owy Uśmiech Dziecka już za nami