w

II ComNet-owy Uśmiech Dziecka już za nami

Na scenie wystąpili Młodzieżowe Trio Skrzypcowe , zespół stepujący "Tap – Dance " oraz "Duet Long Play " prezentujący muzykę taneczną różnych kultur. Ostatni występ – zespołu Alcatraz – był alternatywną rockową niespodzianką dla młodzieży.
Nie zabrakło strażaków z Państwowej Straży Pożarnej, którzy efektownie przyjechali na sygnale. Dzieciaki licznie zgromadziły się wokół wozów. Mogły porozmawiać ze strażakami, posiedzieć w ich kabinie czy wejść do kosza ratowniczego znajdującego się na wozie strażackim. Był Sznupek i pokaz tresury psa policyjnego. Nie zabrakło także pokazu psich sztuczek w wykonaniu amstafki Greci i labradora Zulusa – podopiecznych Wesołej Łapki , której przedstawiciele opowiedzieli jak dbać o swojego pupila. Między występami odbywały się liczne konkursy z nagrodami dla dzieci i dorosłych.

Przez cały czas trwania imprezy najmłodsi uczestnicy mogli bezpłatnie korzystać w wystawionych dmuchańców, euro bange i suchego basenu , które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Tłoczno było również przy stanowisku malowania twarzy , gdzie licznie zgromadzone dzieci spokojnie czekały na możliwość przybrania bajkowego oblicza. Przez cały czas trwania imprezy prowadzona była zbiórka zabawek , które zostały przekazane do trzech katowickich Domów Dziecka.

Inicjatorem wydarzenia był katowicki operator telekomunikacyjny – firma ComNet, która od lat w swojej strategii realizuje koncepcję społecznej odpowiedzialności biznesu, uwzględniając interesy społeczne i dbałość o pozytywne relacje firmy i środowiska lokalnego. Przedsięwzięcie odbyło się z okazji 9 lecia działalności.

Avatar photo

Napisane przez Natalia Heczko

W czasie podróży… dzieci się nudzą!

Sportowy raj w Koronie!