w

Tree Some Coffee by Ramona Rey już otwarta!

Gwiazda wieczoru dotarła na imprezę czarnym BMW w wersji ekologicznej (z silnikiem hybrydowym). Wysiadła z samochodu wprost na różowy dywan, który w blasku fleszy poprowadził do lokalu ją oraz jej znaną z występu w polskiej edycji programu Top Model – afrykańską Drag Quenn Elizabet Bourbon. Przecięcie tęczowej wstęgi było symbolem oficjalnego otwarcia kawiarni. Tym samym, Ramona Rey i Damian Wiatrak, pomysłodawca przedsięwzięcia TSC, otworzyli razem miejsce, które nieodmiennie będzie łączyć w sobie finezję smaków oraz barwy sztuki.
„Kawiarnia Tree Some Coffee będzie miejscem spotkań towarzyskich oraz galerią sztuki, która wspiera różne inicjatywy kulturalne i artystyczne, między innymi wystawia prace młodych malarzy, takich jak Ramona Rey” – powiedział, podczas wystąpienia, Damian Wiatrak.

Zaskoczeniem dla gości był moment kulminacyjny. Artystka, wspinając się na krzesła i kanapy, złożyła autografy na wszystkich swoich obrazach, które ozdabiają kawiarnię Tree Some Coffee. Oficjalne otwarcie lokalu stało się pierwszą wystawą obrazów artystki. Ramona Rey zdecydowała się na współpracę z Tree Some Coffee, ponieważ jak powiedziała: „nie ma w Warszawie bardziej odpowiedniego miejsca dla moich prac. Cieszę się, że mój debiut malarski związany jest właśnie z Tree Some Coffee”.
Wśród gości była także dziewczyna z Top Model: finalistka programu – Ania Piszczałka .
Uroczystość zakończył pokaz latte art, czyli sztuki zdobienia kawy, w wykonaniu utalentowanych baristów z Tree Some Coffee: Sławomira Sarana – Mistrza Polski Baristów 2008 oraz Michała Lasoty – trenera finalistów mistrzostw Polski. Z unikatowej mieszanki ziaren, autorstwa Tree Some Coffee, prawdziwi artyści w swej dziedzinie, zaparzyli swoim gościom aromatyczną kawę i ozdobili ją rysunkami na życzenie.
 

Informacja dodatkowa:

Ramona Ray to gwiazda polskiej sceny muzycznej. Aby zachować niezależność przy tworzeniu swojej muzyki nie związała się z żadną wytwórnią. Charakteryzuje się wyjątkowym i niepowtarzalnym stylem. Wydała do tej pory dwie płyty cieszące się dużą popularnością. W 2009 roku brała udział w międzynarodowym projekcie z okazji Mistrzostwa Świata w piłce nożnej, którego wynikiem było nagranie piosenki „Oh Africa” wraz z Akonem i Keri Hilson. Motyw muzyczny piosenki „Zanim słońce wstanie” jest dobrze znany polskiej publiczności, był wykorzystany w reklamie wody Żywiec Zdrój, a klip do tego utworu był nominowany na Yach Film Festival. Na początku 2011 roku została uznana za najlepiej ubraną Polkę przez magazyn Elle.

Tree Some Coffee to sieć kawiarni działająca od listopada 2010 roku. Logo kawiarni nawiązuje do znaczenia cyfry trzy. Tree Some Coffee ma reprezentować przeszłość, teraźniejszość i przyszłość, ma towarzyszyć swoim gościom o poranku, w trakcie dnia oraz wieczorem. Koncepcja kawiarni opiera się na doskonałej jakości oraz unikatowym smaku podawanej kawy, której nie można skosztować nigdzie indziej, niż tylko w  kawiarniach Tree Some Coffee.

RuckZuck oferuje kolekcję sygnowaną własną marką

Szkolenia PR dla administracji w AP Edukacja