w

RuckZuck oferuje kolekcję sygnowaną własną marką

Kolekcja paneli podłogowych RuckZuck składa się z czterech dekorów: Dąb Portillo, Dąb Doncaster, Dąb Lamington i Dąb Azteca. Dzięki prostym, a jednocześnie efektownym wzorom, będzie ona dobrym rozwiązaniem zarówno w sypialniach, pokojach dziecięcych, pokojach hotelowych i biurach.

– Kolekcja RuckZuck, dostępna jedynie w naszych sklepach, łączy klasykę stylu z doskonałym wykonaniem. Dekory inspirowane strukturą dębu, podobnie jak nasza firma i produkty, kojarzą się z trwałością i solidnością, nie mieliśmy więc wątpliwości, by panele właśnie tej linii sygnować nazwą RuckZuck. Jesteśmy pewni, że zadowoli ona nawet najbardziej wymagających klientów – mówi Katarzyna Śliwińska, manager ds. marketingu i reklamysieci RuckZuck.

Panele z kolekcji RuckZuck wyposażone są w bezklejowy system montażu EasyConnect, który zapewnia szybkie i proste połączenie desek. Dodatkowo zastosowany specjalny system Isowaxx zabezpiecza panele przed wnikaniem wilgoci. Wysoka jakość wykonania i odporność (klasa ścieralności AC4, klasa użyteczności 32) sprawia, że panele z kolekcji RuckZuck sprawdzą się zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych, jak i użyteczności publicznej o niewielkim natężeniu ruchu.

Kolekcja paneli podłogowych RuckZuck, której producentem jest firma Classen, dostępna jest wyłącznie w salonach sieci RuckZuck.Sklepy oferują ponadto najszerszy na rynku wybór podłóg laminowanych, drzwi wewnętrznych oraz materiałów wykończeniowych producenta. Decyzję o zakupie odpowiednich modeli i wzorów ułatwiają nie tylko fachowe porady pracowników RuckZuck, ale także duże i przejrzyste ekspozycje asortymentu stale wzbogacanego o najnowsze kolekcje. W ramach kompleksowej obsługi klienta, punkty oferują również transport oraz montaż zakupionych podłóg i drzwi.

Sugerowana cena detaliczna brutto: 36,99 zł/m2.

# # #

Informacje o RuckZuck:

RuckZuck to marka salonów oferujących produkty Classen – wiodącego producenta podłóg, drzwi i artykułów wykończeniowych. Koncept biznesowy RuckZuck powstał w 2004 roku w centrali firmy Classen w Niemczech.

W tym samym roku w Polsce została założona spółka RuckZuck.biz, która zajęła się rozwojem Systemu Partnerskiego RuckZuck na terenie Polski oraz w pozostałych krajach Europy Środkowo-Wschodniej. Salony sieci działają obecnie w następujących krajach: Niemcy, Polska, Czechy, Łotwa, Litwa, Ukraina, Białoruś, Węgry i Rumunia.

Podstawową ofertę punktów Sieci RuckZuck stanowią podłogi panelowe oraz drzwi. Istotnym elementem oferty są także wszelkie towary oraz akcesoria uzupełniające asortyment podstawowy.

Zapraszamy do odwiedzenia strony: www.ruckzuck.pl

Sezon koncertowy w Zamku Kliczków

Tree Some Coffee by Ramona Rey już otwarta!