w

Szkolenia PR dla administracji w AP Edukacja

Instytucje publiczne, administracja samorządowa czy różnego rodzaju urzędy tak jak firmy muszą się rozwijać. Jednym z aspektów, który należy szlifować jest sposób komunikacji z petentami.  Niektóre zaszłe formy odchodzą do lamusa, czas na działania XXI wieku jak PR czy media społecznościowe – mówi przedstawiciel szkoły Anna Rakus.

Szkolenia prowadzone są w formie otwartej w największych miastach w Polsce, jak również w ofercie można znaleźć szkolenia zamknięte „skrojone na miarę potrzeb” i przeznaczone dla administracji na terenie całego kraju. Zajęcia prowadzone są w formie warsztatów przez doświadczonych trenerów.

Szkolenia skierowane są do specjalistów PR, specjalistów ds. komunikacji, pracowników zespołów i biur prasowych, rzeczników prasowych oraz pozostałych pracowników,  których zadaniem jest troska o pozytywny wizerunek urzędu.

Zajęcia szkoleniowe z zakresu public relations  dotykają między innymi zagadnień takich jak wykorzystanie mediów społecznościowych w PR, budowa strategii PR, nowoczesne narzędzia PR, mierzenie efektywności działań public relations, narzędzie PR w internecie, warsztaty medialne i kontakty z mediami, kryzys w social media, tworzenie tekstów PR, budowa wizerunku urzędu, PR w sytuacjach kryzysowych, wystąpienia publiczne urzędnika, autoprezentacja czy wizerunek osobisty urzędnika.

AP Edukacja ma status szkoły publicznej i kształci w oparciu o programy ministerialne. Z nauki w szkole skorzystało już ponad 123 tys. osób, w 20 placówkach w największych miastach w Polsce.

W ramach AP Edukacji prowadzone są licea ogólnokształcące, gimnazja, szkoły policealne, kursy zawodowe, a także szkolenia dla firm oraz urzędów i instytucji publicznych.

Więcej informacji na www.apedukacjaszkolenia.pl

Avatar photo

Napisane przez Niblo

Tree Some Coffee by Ramona Rey już otwarta!

Zniżki dla nocnych marków z salonie Wojas w Legnicy