w

Tanie-Loty.com.pl – nowa społeczność podróżników w internecie

Nowy serwis społecznościowy – obecnie jeszcze w wersji beta – jest w pełni zintegrowany z Facebookiem. Każdy posiadacz konta w serwisie Facebook.com może zaimportować z niego swoje zdjęcie, status, a także zaprosić za jego pośrednictwem swoich znajomych.

Społeczność w tej chwili oferuje użytkownikowi najważniejsze funkcjonalności, tj.: budowanie profilu, zapraszanie znajomych, dodawanie i ocenianie wpisów, zdjęć i plików multimedialnych, komentowanie, tworzenie grup zainteresowań, np. danym regionem turystycznym, wysyłanie wiadomości, a także tworzenie wydarzeń.

Już wkrótce uruchomiona zostanie w serwisie nowa platforma blogowa, na której każdy użytkownik będzie mógł prowadzić swój dziennik wypraw.

Społeczność jest integralną częścią Centrum Rezerwacji Tanie-Loty.com.pl, które komunikuje się już ze swoimi użytkownikami w mediach społecznościowych, m.in. za pośrednictwem profilu Tanie Loty na Facebooku (ponad 52 500 fanów) i w serwisie Twitter (1 162 użytkowników).

Społeczność Podróżników to kolejny krok w realizacji strategii komunikacyjnej serwisu Tanie-Loty.com.pl, skierowanego do amatorów niezależnej turystyki. Pomaga on swoim użytkownikom podróżować tanio po świecie, dostarczając: informacji, funkcjonalnych narzędzi do wyszukiwania, sprawdzonych wiadomości z rynku podróży lotniczych, praktycznych porad i przewodników po wartych odwiedzenia miejscach. Serwis promuje również samodzielne podróżowanie poprzez sprawowanie patronatów medialnych nad wyprawami polskich podróżników do mało popularnych miejsc na całym świecie.

Wydawcą serwisów rezerwacyjnych Grupy Tanie-Loty.com.pl i twórcą Społeczności Podróżników jest Artweb-Media.

 

Avatar photo

Napisane przez Artweb-Media

Katowice golą „Siarę”!

Modny zegarek w prezencie