w

Modny zegarek w prezencie

Prosty, kolorowy, a w szczególności ze wskazówkami stanowi propozycję nie do odrzucenia, gdyż oprócz wizualnych atrakcji zapewnia oczywisty aspekt edukacyjny. Babcia, czy dziadek mogą zapewnić wnukowi być może pierwszy w życiu tradycyjny zegarek ze wskazówkami, jako że w otaczającym nas natłoku urządzeń elektronicznych większość modeli odmierzających czas – budziki, zegary w komputerze, urządzeniach rtv itp. – posiada wyświetlacze ciekłokrystaliczne. Prezentowana w ten sposób godzina przedstawia nieco inny format, niż ten wydawałoby się zwykły, wskazówkowy, który uczy dziecko orientacji na cyferblacie zegarka. Ta umiejętność, oprócz wiązania butów we własnym zakresie, traktowana jest jako krok na drodze do samodzielności, stąd też zapewne wywodzi się tak duża popularność zegarków w ważnych momentach życia dziecka takich jak rozpoczęcie edukacji, czy komunia.

W sklepach znajdziemy szeroki modeli dla dziewczynek i chłopców, spośród których godne polecenia są chociażby zegarki firmy TIMEX, charakteryzujące się przejrzystą tarczą, dużymi cyframi, czyli elementami istotnymi dla wnuczka uczącego się odczytywać godzinę. Ponadto luminescencyjne wskazówki umożliwiają odczyt godziny w warunkach utrudnionej widoczności, a wodoszczelność klasy 50M pozwala na zabawę blisko wody, w czasie deszczu, czy na zewnątrz budynku.

Zegarki dostępne są w punktach sprzedaży Timex w całej Polsce oraz w sklepie internetowym timex.pl

Uwaga: na łamach serwisu modnaseniorka.pl w dniach 11 – 25 maja trwa konkurs fotograficzny dla modnych seniorek, w którym najlepsze zdjęcie zostanie nagrodzone zegarkiem TIMEX. Prace wyróżnione otrzymają słoneczne kosmetyki. Szczegóły na www.modnaseniorka.pl w Aktualnościach z redakcji.

Avatar photo

Napisane przez Modyline

Tanie-Loty.com.pl – nowa społeczność podróżników w internecie

Student Politechniki Śląskiej rozkodował WSL