w

Katowice golą „Siarę”!

Od 16 do 18 maja br. przedstawiciele firmy Wilkinson będą namawiać mieszkańców Katowic do poparcia akcji Cała Polska goli „Siarę”! Wilkinson chce nakłonić Janusza „Siarę” Rewińskiego do niemożliwego – zgolenia noszonej od 30 lat brody i przekonania się, że golenie może być przyjemne! „Siara” obiecał przemyśleć propozycję. Warunek jest jeden – Wilkinson musi zgromadzić imponującą liczbę fanów.  

Ekipy Wilkinson, zachęcające do przyłączenia się do akcji, będzie można spotkać na głównych ulicach Katowic. Co ciekawe, poprzeć akcję będzie można od razu logując się do Facebooka na specjalnym tablecie, który będzie miał ze sobą przedstawiciel firmy Wilkinson. Dodatkowo, każdy mieszkaniec Katowic będzie mógł osobiście przekonać się, że golenie może być przyjemne. Ekipy Wilkinson będą zachęcać do przyłączenia się do akcji rozdając najlepszą jednoczęściową maszynkę Wilkinson – Xtreme3 Sensitive.

„Mamy nadzieję, że fani przyłączą się do akcji na naszym fanpage’u i wspólnie uda nam się namówić „Siarę” do zgolenia brody. Jeżeli odniesiemy sukces, przekonamy ludzi, że golenie może być przyjemne… nawet dla brodaczy”– dodaje Beata Kozieł, Senior Brand Manager Wilkinson.

Głosy poparcia są zbierane na: www.facebook.com/WilkinsonPolska.

Przyłącz się i kliknij „Lubię to!”.

Kontakt dla mediów:
studio PRowokacja Agencja Public Relations
[email protected]
tel. 42 209 17 45
http://www.studioprowokacja.pl/
 

Avatar photo

Napisane przez studio Prowokacja

Katowice przygotowane na Europejski Kongres Gospodarczy 2011

Tanie-Loty.com.pl – nowa społeczność podróżników w internecie