w

STRZAŁ W 10-TKĘ! KOLEJNY, DZIESIĄTY SALON ZIKO OPTYK ZOSTAŁ OTWARTY W KONINIE

Dzisiaj, 27 października przy ul. Kolejowej 3 w Koninie, w prestiżowym Parku Handlowym Dekada został otwarty nowy salon Ziko Optyk. To już 10 lokal należący do sieci. Z tej okazji dla Klientów przygotowano wiele atrakcji i wyjątkowych ofert promocyjnych na zakup okularów, opraw i soczewek kontaktowych m.in.: okulary 50% taniej, kompletna para okularów za 79 zł, oprawy od 9,90 zł i badanie wzroku za 1 zł. Ziko Optyk to gwarancja niskich cen i profesjonalnej obsługi Klienta.

Nowy salon Ziko Optyk w Koninie znajduje się w doskonałej lokalizacji w nowo otwartym Parku Handlowym Dekada, zaraz przy dworcu PKP. To sprawia, że można tu łatwo i szybko dotrzeć z różnych części miasta.

Beata Kmieć, Prezes Zarządu Ziko Optyk mówi: Otwarcie dziesiątego salonu Ziko Optyk w Koninie to dla wielkie wydarzenie. Cieszymy się, że tym razem zawitaliśmy do Konina i jego mieszkańcy będą mogli odwiedzić nasze salony. Wysoka jakość produktów, szeroki asortyment i bardzo atrakcyjne ceny to podstawowe elementy naszej oferty. Nasi optometryści już od dzisiaj czekają na wszystkich zainteresowanych w gabinecie optometrycznym. U nas możecie Państwo przeprowadzić kompleksowe badanie wzroku i z pomocą specjalisty dobrać najlepsze okulary korekcyjne lub soczewki kontaktowe. 

Z okazji otwarcia nowego 10. salonu przygotowano wiele atrakcji w tym wyjątkowe oferty: badanie wzroku od 1 zł, oprawy okularowe od 9,90 zł, kompletna para okularów już od 79 zł. Dodatkowo specjalnie dla mieszkańców Konina do 10 listopada działać będzie wyjątkowa promocja – wszystkie okulary za pół ceny.

W szerokim asortymencie Ziko Optyk można znaleźć: soczewki kontaktowe, soczewki okularowe, akcesoria do okularów, okulary przeciwsłoneczne oraz oprawy korekcyjne, zarówno dla kobiet, mężczyzn, jak i dzieci.

Salon Ziko Optyk w Koninie to również bardzo przytulne, nowoczesne wnętrze i profesjonalnie wyposażony gabinet, w których specjaliści codziennie przeprowadzają badania wzroku pod kątem doboru soczewek okularowych i kontaktowych.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do odwiedzenia nowego salonu Ziko Optyk w Koninie przy ulicy Kolejowej 3. Salon czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-20.00, a w soboty od 10.00 do 19.00. Na badania wzroku można umówić się bezpośrednio podczas wizyty w salonie lub przed firmową stronę internetową https://bit.ly/ZikoOptyk_BadaniaWzroku_Konin .

Więcej na www.zikooptyk.pl

Załączniki

Napisane przez Ziko

HONOR Magic6 będzie posiadał algorytm LLM w smartfonie wspierany przez procesor Snapdragon 8 Gen 3

Zadbaj o swoją odporność z Plussszem