w

Społeczność Podróżników dla Martynki

Każdy użytkownik wspiera akcję poprzez najprostsze czynności: dodając zdjęcia, filmy, dyskutując I komentując wypowiedzi innych, prowadząc swojego bloga w serwisie, czy zapraszając znajomych. Każde zdobyte w ten sposób 100 punktów to 10 zł na wpłacone na zbiórkę. Zasady naliczania punktów za aktywność określa odpowiedni regulamin.

Martynka jest beneficjentką akcji Siepomaga.pl. Urodziła się z niedorozwojem kończyn górnych. Akcję zbierania punktów dla dziewczynki zorganizował wydawca Społeczności Podróżników Tanie-Loty.com.pl, firma Artweb-Media. Pieniądze, które uda się w ten sposób uzyskać, zostaną przeznaczone na zakup protez lub implantów rąk dla dziewczynki.

Inicjatywa ma ponadto za zadanie zintegrować i zaangażować jak największą liczbę uczestników społeczności, których w tej chwili jest ponad 650.

Akcja “Pomagamy Martynce!” zostanie zakończona w chwili uzbierania przez społeczność 20 000 punktów. Wówczas organizator przekaże pieniądze na konto zbiórki Siepomaga.pl. Aktualną liczbę punktów, które zostały do uzbierania, wyświetla licznik znajdujący się na stronie http://www.tanie-loty.com.pl/spolecznosc.

Strona internetowa akcji "Pomagamy Martynce!": http://www.tanie-loty.com.pl/spolecznosc/podroze/pomagamy-martynce-ty-klikasz-my-placimy.html

Z Tanie-Loty.com.pl można wspierać akcje charytatywne również:

– dokonując rezerwacji biletów lotniczych, hoteli, parkingów i samochodów na grupie serwisów Tanie-loty.com.pl – część dochodów z tych serwisów przeznaczamy na akcje charytatywne – więcej na ten temat na stronie Pomagasz nam pomagać.

– wpłacając dowolną sumę bezpośrednio na konto zbiórki dla Martynki: http://siepomaga.pl/r/r-martynka.

Avatar photo

Napisane przez Artweb-Media

Nowa kolekcja paneli podłogowych Dynamic z serii Extravagant firmy Classen

Wodowanie z zegarkiem na ręku