w

Nowa kolekcja paneli podłogowych Dynamic z serii Extravagant firmy Classen

Classen, wiodący producent materiałów drewnianych i drewnopochodnych, zadedykował najnowszą linię podłóg zwolennikom niebanalnych rozwiązań. Kolekcję Dynamic wyróżnia wiernie imitująca słoje drewna struktura synchroniczna chromezone. Zróżnicowany stopień połysku struktury sprawia, iż w zależności od kąta padania światła, podłoga za każdym razem prezentuje się inaczej.

W ramach kolekcjiDynamic dostępnych jest pięć dębowych dekorów – Cassano Chiaro, Cassano Nero, Cassano Latte, Cassano Marrone i Cassano Grigio. Panele z najnowszej linii Classen występują w dwóch formatach: węższym (1286×160 mm) oraz szerszym (1286×282 mm).

– Specjalna struktura synchroniczna chromezone zastosowana w panelach Dynamic sprawia, że kolekcja w pełni zasługuje na swoją nazwę. Gra światłem, czy to naturalnym, czy też sztucznym sprawi, że nasze wnętrze będzie się zmieniać. Za każdym razem jednak – niezmiennie – będzie wyglądało bardzo efektownie. Dynamic to zestawienie niezwykłej trwałości oraz oryginalności – mówi Piotr Zieleźny, Product Manager w firmie Classen.

Panele podłogowe z najnowszej kolekcji Dynamic posiadają specjalnie wyprofilowane krawędziezwane V-fugą. Są łatwe i szybkie w montażu dzięki zastosowanemu systemowi Megaloc, a ich krawędzie pokrywa warstwa ISOWAXX, która zabezpiecza przed wnikaniem wilgoci. Kolekcję można stosować we wszystkich pomieszczeniach mieszkalnych oraz w pomieszczeniach użyteczności publicznej o niskim i średnim natężeniu ruchu.  

Kolekcja Dymanic jest jedną z czterech kolekcji paneli podłogowych należących do serii Extravagant. W ramach serii w ofercie firmy Classen dostępne są ponadto kolekcje Triadition, History i Modern Art.

Sugerowana cena detaliczna: 56,99 zł/m2.

# # #

Classen jest wiodącą marką wyrobów drewnianych i drewnopochodnych w Europie. Na polskim rynku firma reprezentowana jest przez spółkę CLASSEN-POL SA, a jej główna siedziba mieści się w Rybniku-Zwonowicach. Szeroka gama produktów firmy obejmuje oprócz paneli podłogowych również drzwi, ościeżnice oraz materiały wykończeniowe.

Więcej informacji o firmie Classen można uzyskać pod adresem www.classen.pl

Kolekcja Mebli Klose Liderem Rynku 2011

Społeczność Podróżników dla Martynki