w

Rozstrzygnięcie konkursu „Zakręcone zdjęcie z obrazem 3D”

Na stronie www.facebook.com/streetart3d, która ma już ponad pięć tysięcy fanów, ogłoszono laureatów ostatniej edycji konkursu „Zakręcone zdjęcie z obrazem 3D”, który miał miejsce w Gnieźnie. Akcja towarzyszyła ostatniej wystawie trójwymiarowych prac niemieckiego artysty Manfreda Stadera prezentowanych w Galerii Gniezno. Do konkursu zgłoszono ponad 40 zdjęć. Spośród wszystkich fotografii konkursowych zamieszczonych na fanpage’u wystawy, wyłoniono 6 zwycięskich, które otrzymały najwięcej kliknięć „lubię to”.

Nagrodę główną w postaci przedpłaconej karty podarunkowej o wartości 500 zł na zakupy w sklepach Galerii Gniezno przy ul. Pałuckiej 2 w Gnieźnie, otrzyma Pani Teresa Kweizer, za zdjęcie z rekinem. Na zdjęcie to Internauci oddali 85 głosów.

Zwycięskie zdjęcie Pani Teresy Kweizer

W konkursie przyznano także 5 nagród dodatkowych w postaci kart przedpłaconych o wartości 100 zł każda. Nagrody dodatkowe otrzymują:

– Pan Daniel Curul – 21 głosów

– Pan Paweł Woźniak – 20 głosów

– Pani Justyna Pytlińska – 6 głosów

– Pan Tomasz Szymanowski – 4 głosy

– Pani Ewa Dylewska – 4 głosy

Konkurs „Zakręcone zdjęcie z obrazem 3D” w Gnieźnie organizowała Galeria Gniezno, której właścicielem jest firma Pradera (www.pradera.com).Była to ostatnia edycja tegorocznego road show i konkursu wystawy. Street Art 3D w Gnieźnie, po Bydgoszczy, Toruniu i Gdańsku zamyka tę cieszącą się dużą popularnością akcję.

Więcej informacji na temat Street Art 3D oraz przykładowe zdjęcia prac można znaleźć na stronie internetowej akcji: www.sztukauliczna3d.pl. Zapraszamy również na stronę www.chgaleriagniezno.pl

Avatar photo

Napisane przez Effective PR

Propertynews.pl – dziesiąty portal w Grupie PTWP SA

Toruńska starówka wśród najpiękniejszych