w

Propertynews.pl – dziesiąty portal w Grupie PTWP SA

Dziesiąty już branżowy portal należący do PTWP-ONLINE Sp. z o.o., ma na celu stworzenie nowoczesnej biznesowej społeczności internetowej skupionej na rynku nieruchomości w Polsce.

Propertynews.pl dostarcza kompleksowe i rzetelne informacje z polskiego rynku nieruchomości komercyjnych, informuje również o aktualnych trendach i zmianach zachodzących w sektorze. Intuicyjnemu wyszukiwaniu informacji sprzyja nowoczesna, przejrzysta i uporządkowana struktura graficzna.

Cechą wyróżniającą portal Propertynews.pl jest RetailMapa – unikalne narzędzie informacji biznesowej o rynku centrów handlowych w Polsce i platforma wymiany doświadczeń pomiędzy zarządcami/właścicielami centrów handlowych a najemcami tych obiektów. Korzystając z wirtualnej mapy centrów handlowych można łatwo zlokalizować dany obiekt, sprawdzić jego położenie względem innych inwestycji oraz zapoznać się ze szczegółami realizacji projektu. RetailMapa dostarcza również informacji o otoczeniu rynkowym, kondycji gospodarczej regionów i miast.

Obecnie RetailMapa prezentuje szczegółowe dane o ponad 300 nieruchomościach handlowych (powierzchni, lokalizacji, najemcach, właścicielach, kontaktach do firm komercjalizujących itp.).
W przyszłości narzędzie to stać się ma swoistym nawigatorem nieruchomości komercyjnych, który swoim zasięgiem obejmie wszystkie sektory, tj. biura, magazyny i hotele.

Na portalu Propertynews.pl znaleźć również można wyszukiwarkę nieruchomości przeznaczonych na sprzedaż i wynajem, a także uaktualniane na bieżąco listy transakcji na rynku nieruchomości komercyjnych i rankingi najaktywniejszych firm w branży. Już wkrótce treść portalu wzbogaci aktualizowany na bieżąco monitor stawek czynszów w galeriach handlowych, obiektach biurowych i magazynowych.

Kalendarium ważnych dla tego rynku wydarzeń, multimedia oraz blogi znaczących osobowości ze świata nieruchomości komercyjnych i forum dyskusyjne, to kolejne z elementów portalu.

– Naszym celem jest, aby portal Propertynews.pl był rzetelnym i aktualnym źródłem informacji dla profesjonalistów w ich codziennej pracy. Stworzymy pierwszą biznesową społeczność internetową skupioną na tym sektorze – mówi Wojciech Kuśpik, prezes Grupy PTWP SA, wydawcy portalu.

Propertynews.pl skierowany jest do menedżerów firm deweloperskich działających na rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce, inwestorów i właścicieli nieruchomości. Adresatami są również zarządzający sieciami handlowymi, właściciele, dyrektorzy i menedżerowie sieci hotelowych, najemcy powierzchni, analitycy i firmy doradcze, a także architekci i projektanci oraz władze samorządowe. Portal będzie funkcjonował w polskiej i angielskiej wersji językowej.

Propertynews.pl jest już dziesiątym portalem branżowym należącym do PTWP-ONLINE Sp. z o.o., w ramach której funkcjonują m.in.: wnp.pl, dlahandlu.pl, farmer.pl, portalsamorzadowy.pl, portalspozywczy.pl czy rynekzdrowia.pl.

Grupa PTWP SA, wydawca czasopism biznesowych, takich jak: Miesięcznik Gospodarczy Nowy Przemysł, Rynek Spożywczy, Rynek Zdrowia i Farmer oraz organizator branżowych konferencji, na czele z Europejskim Kongresem Gospodarczym, z jest jednocześnie właścicielem 70 proc. udziałów w PTWP-ONLINE Sp. z o.o,

Zapraszamy do odwiedzania strony www.propertynews.pl

###

Informacje o Grupie PTWP SA:

Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości powstało w Katowicach w 1995r. Grupa PTWP SA jest wydawcą m.in.: Miesięcznika Gospodarczego Nowy Przemysł, czasopisma Rynek Spożywczy, miesięcznika Rynek Zdrowia i dwutygodnika Farmer oraz organizatorem spotkań biznesowych, konferencji i szkoleń, na czele z Europejskim Kongresem Gospodarczym – European Economic Congress (EEC) – jedną z najbardziej prestiżowych imprez odbywających się w Europie centralnej. Grupa PTWP SA posiada 70 proc. udziałów w PTWP-ONLINE Sp. z o.o., do której należą branżowe portale m.in. wnp.pl, rynekzdrowia.pl, portalspozywczy.pl, dlahandlu.pl, rynekaptek.pl, portalsamorzadowy.pl, farmer.pl oraz serwis gieldarolna.pl.

Nielegalne oprogramowanie zagraża Twojej firmie

Rozstrzygnięcie konkursu „Zakręcone zdjęcie z obrazem 3D”