w

Rowerek dla Zuzi – zbiórka zakończona sukcesem

Zuzia przed narodzinamiprzeszła skomplikowaną wewnątrzmaciczną operację zamknięcia przepukliny oponowo-rdzeniowej. Operacja pozwoliła jej uniknąć wodogłowia i paraliżu dolnej części ciała. Niemniej, w jej skutek dziewczynka ma dziś poważny niedowład kończyn dolnych i wymaga intensywnej rehabilitacji.

Szansą na tę rehabilitację jest właśnie specjalny rowerek. Pojazd dostosowany jest do potrzeb osób ze schorzeniami układu ruchu. Pozwoli on dziewczynce na kontynuację ćwiczeń wzmacniających mięśnie nóg i da szansę na samodzielne poruszanie się.

Koszt rowerka rehabilitacyjnego to 3500 złotych. 15 lutego Fundacja Dbam o Zdrowie, we współpracy z siepomaga.pl zorganizowały zbiórkę pieniędzy na ten cel.

Do akcji dołączyli się: Fundacja 1 zł dla życia, Centrm Rezerwacji Tanie-Loty.com.pl, Printeco oraz Joanna Jabłczyńska. Zbiórka promowana była na portalach internetowych (m.in. Interaktywnie.com, Kobieta24.pl, Tanie-Loty.com.pl) oraz w mediach społecznościowych.

12 kwietnia zbiórka została zakończona, a ostateczna kwota, jaką udało się zgromadzić – 3 610 zł – z pewnością pozwoli rodzicom Zuzi na zakup sprzętu, a dziewczynce pomoże w powrocie do zdrowia.

Organizatorzy akcji serdecznie dziękują wszystkim darczyńcom i osobom, które przyczyniły się do powiadamiania o zbiórce jak największej liczby ludzi.

 

 

Centrum Rezerwacji Tanie-Loty.com.pl istnieje od 2006r., jest odwiedzane przez ponad 170 tysięcy użytkowników miesięcznie,a jego popularność dynamicznie rośnie. Serwis oferuje bezpieczną rezerwację tanich lotów, bogatą bazę artykułów, aktualizowane na bieżąco wiadomości o lotach i lotniskach oraz szczegółowy przewodnik turystyczny po świecie.

Zespół Tanie-Loty.com.pl angażuje się we wspieranie inicjatyw prospołecznych, każdego miesiąca przekazuje na ich rzecz część swoich dochodów ze sprzedaży usług turystycznych, wierząc, że w ten sposób przyczynia się do polepszenia warunków życia i stanu zdrowia wielu osób. Na stronie Pomagasz nam pomagać"poznasz wszystkich beneficjentów Tanie-Loty.com.pl.

Avatar photo

Napisane przez Artweb-Media

Szybszy i tańszy sposób tworzenia szkoleń

Zainwestuj w inteligentny dom i wygodnie oszczędzaj