w

Oddaj krew w Galerii Bemowo i uratuj komuś życie

W sobotę 8 października w godzinach 10.00-15.00 Galeria Bemowo wraz ze Stowarzyszeniem „Dać siebie innym” organizuje kolejną akcję zbiórkę krwi. Banki krwi świecą pustkami, dlatego weź udział w akcji i pomóż uzupełnić zapasy, a tym samym uratuj komuś życie!

W najbliższą sobotę przed Galerią Bemowo zaparkuje specjalny krwiobus, w którym każda osoba gotowa wesprzeć potrzebujących będzie mogła oddać krew. Jakie warunki trzeba spełnić, aby móc oddać krew?

być w wieku 18-65 lat, chyba że oddaje się krew po raz pierwszy – wtedy nie więcej niż 60 lat,

ważyć nie mniej niż 50 kg,

być zdrowym,

być trzeźwym,

być wyspanym i po lekkim posiłku,

w ciągu doby poprzedzającej oddanie krwi należy dobrze nawodnić organizm, czyli wypić około 2 litry płynów (woda mineralna, soki).

Pamiętaj o zabraniu ze sobą dowodu osobistego lub innego dokumentu potwierdzającego tożsamość.

Oddawanie krwi jest bezpieczne. To nic nie boli i w żaden sposób nie zmniejsza Twojej siły. Dołącz więc do honorowych dawców krwi i podziel się tym najtańszym i najlepszym lekiem!

Na wszystkich krwiodawców czeka upominek na wzmocnienie w postaci czekolady. Dodatkowo, ważna informacja – gdy oddajesz krew, masz prawo do dwóch dni wolnego (w dniu, w którym oddałeś krew oraz w dniu następnym). W ramach zbiórki można również oddać płytki krwi w Stacji Krwiodawstwa na ul. Saskiej 63/75 w godz. 7.00-13.00.

Partnerami zbiórki są hipermarket Carrefour oraz Woseba.

Informacje o firmie:

Galeria Bemowo powstała w 1999 roku, a całkowita powierzchnia użytkowa obiektu to prawie 35.000 m2. Ofertę handlową centrum tworzy 69 najemców, głównymi z nich są: hipermarket Carrefour oraz sklepy RTV Euro AGD, Pizza Hut oraz Cinema City. Do dyspozycji klientów jest bezpłatny parking z 944 miejscami postojowymi. 

Właścicielem Galerii Bemowo jest Futureal. Zarządcą obiektu jest firma CBRE.

www.galeria-bemowo.pl

 

O FUTUREAL

 

Grupa Futureal jest czołowym graczem na rynku nieruchomości w Europie Środkowej, z inwestycjami przekraczającymi 5 miliardów euro.

Portfel inwestycyjny obejmuje projekty rewitalizacji obszarów miejskich o funkcjach mieszkalnych, nieruchomości mieszkalne, obiekty handlowe, biurowe, przemysłowe i logistyczne, inwestycje w nieruchomości komercyjne oraz różnorodne programy finansowania strukturalnego.

Celem Futureal Group jest stworzenie trwałej wartości dla inwestorów, klientów, a także dla szerszej społeczności. W rezultacie zrównoważony rozwój odgrywa decydującą rolę w każdym z działań, ze szczególnym uwzględnieniem ochrony środowiska, zachowania zdrowia psychicznego i fizycznego oraz zaangażowania w odpowiedzialność społeczną i związane z nimi inicjatywy.

Avatar photo

Napisane przez Orchidea PR

Najwyższe osiągi w swej najczystszej formie: Nowe Audi R8 Coupé V10 GT RWD

Ruszyła międzynarodowa wyprawa „Plastic Odyssey”. Credit Agricole partnerem projektu.