w

Mój pierwszy pojazd, czyli jeździki i rowerki dla malucha

Pogodne, wiosenne i letnie dni to najlepszy czas, by rozpocząć z dzieckiem naukę jazdy na rowerze. Hitem ostatnich sezonów są rowerki biegowe, które doskonale uczą dziecko utrzymywania równowagi i świetnie rozwijają zdolności motoryczne maluszków. Tego typu pierwszy, dwukołowy pojazd odpowiednio przygotuje dziecko do przesiadki na klasyczny rower. Rowerek Wisbone, z limitowanej kolekcji Koru, który oferuje butik www.coocoo.pl, posiada jeszcze inne unikalne cechy – wykonany jest z wyselekcjonowanych, ekologicznych materiałów i w odróżnieniu od swoich konkurentów – rośnie razem z dzieckiem. 

Niewątpliwą zaletą rowerka biegowego Wishbone jest jego uniwersalność, ponieważ model ten potrafi idealnie dopasować się do wielu etapów rozwoju malucha. Świetnie sprawdzi się zarówno w przypadku rocznego dziecka, jak i dwu-, trzy-, cztero- a nawet pięciolatka. Dodać należy tu także nowoczesny, ekologiczny design prosto z Nowej Zelandii oraz bezpieczeństwo użytkowania. Każdy rowerek Wishbone jest bowiem wykonany z drewna rosnącego na plantacjach ekologicznych i klejony oraz wykończony materiałami ekologicznymi. 

Czas wakacji to również okres wzmożonych wyjazdów, zarówno tych krótkich, przeważnie weekendowych, jak i dalszych, typowo urlopowych. Aby umilić dziecku czas wakacyjnych podróży oraz by zapewnić maluchowi niecodzienną rozrywkę, warto zaopatrzyć malucha w walizeczkę Trunki, która jednocześnie spełnia rolę zabawnego jeździka. Można z powodzeniem zabrać ją na pokład samolotu, ponieważ spełnia kryteria bagażu podręcznego. Dzięki niej rodzinne wakacje staną się jeszcze bardziej ekscytujące! 

W ofercie butiku www.coocoo.pl znaleźć można całą gamę magicznych walizeczek-jeździków marki Trunki w zabawnych kształtach i kolorach ukochanych zwierzątek wraz z soczyście kolorowymi, pasującymi do nich akcesoriami – torebką na ramię, torbą podróżną oraz kosmetyczką. Znajdziemy więc tu pasiastego Bernarda – Pszczołę, piegowatego Harleya – Biedronkę czy pomarańczowego Tipu – Tygrysa. 

Magia walizek dla dzieci Trunki tkwi w unikalnej konstrukcji typu 3-w-1. Dzięki niej dziecko może samodzielnie się spakować, co nauczy je odpowiedzialności za rzeczy osobiste. Pojemność 18 litrów z pewnością wystarczy, by maluch spakował wszystkie swoje skarby. Pomocne okażą się też dedykowane do walizek Trunki dodatki, czyli torba podróżna Trunki Tote Bag, która zajmując połowę powierzchni, dodatkowo porządkuje rzeczy dziecka czy kosmetyczka Trunki Wash Bag – idealna by pomieścić akcesoria kosmetyczne malucha, zabezpieczając je przed zalaniem dzięki wodoodpornej sakiewce. Trunki 2in1 Saddle Bag to natomiast unikalna torba na ramię, która może służyć także jako siodełko do walizki-jeździka. Zawiera wiele przegródek, pasek do regulacji i klakson, aby dziecko mogło kontrolować ruch.

Trunki sprawdza się doskonale także jako zabawny jeździk. By podróż była nieustającą zabawą lub gdy po prostu dziecko zmęczy się zwiedzaniem – może usiąść na swoją magiczną walizkę i jechać obok rodziców.  Dla wybitnie zmęczonych dzieci lub maluchów, które wolą spokojny wypoczynek istnieje jeszcze jedna opcja – mogą siedzieć na Trunki i być ciągnięte przez rodziców, dzięki specjalnemu, wyciąganemu paskowi. 

Dzieci to małe wulkany niespożytej, pozytywnej energii. Dynamika zachowań maluchów objawia się w każdej możliwej chwili, postaci i intensywności. Zamiast z przerażeniem patrzeć jak nasze dziecko biegnie na złamanie karku przed siebie, warto nie tylko ciekawie zająć mu czas, ale również pozwolić mu się wyszaleć. Zaprezentowane jeździki i rowerki sprawdzą się doskonale zarówno na spacerze, jak i w podróży. Pozwólmy więc dzieciom być po prostu… dziećmi!

Avatar photo

Napisane przez sisu

Promocje na osiedlu RED Park w Poznaniu

Nowa witryna internetowa Kancelarii Radcy Prawnego Eliza Krause