w

Promocje na osiedlu RED Park w Poznaniu

W rozpoczętej właśnie przedsprzedaży mieszkań na nowym poznańskim osiedlu RED Park deweloper oferuje atrakcyjny system płatności 15/85. Przy czym osoby, które podpiszą teraz umowę rezerwacyjną na jedno ze 130 mieszkań, które powstaną w początkowej fazie realizacji osiedla, pierwszej wpłaty dokonują dopiero, kiedy wydane zostanie pozwolenie na budowę inwestycji. Po rozpoczęciu budowy  będą zobowiązani do wpłaty 15 proc. wartości nieruchomości, a 85 proc. sumy dopłacą dopiero przed odbiorem kluczy. Dzięki temu zaoszczędzą znaczną kwotę na odsetkach od kredytu, który będą mogli zaciągnąć przy końcu, a nie na początku budowy.

Dodatkowo firma RED Real Estate Development, która buduje osiedle wprowadziła specjalną ofertę na miejsca postojowe w garażu podziemnym. Podpisując umowę rezerwacyjną w czerwcu można kupić miejsce postojowe w garażu podziemnym za połowę ceny, tj. 10 tys. zł brutto.   

Płać mniej

Znaczne oszczędności przyniesie także sfinansowanie zakupu kredytem w ramach programu Rodzina na swoim, do zaciągnięcia, którego kwalifikują się wszystkie mieszkania znajdujące się w ofercie. Korzysta z niego coraz więcej osób, bo jest to dobry sposób na obniżenie obciążenia związanego z zakupem lokum. Przykładowe obliczenia firmy Open Finance dla mieszkania w Warszawie, gdzie ceny są najwyższe wskazują na duże oszczędności. Jeśli kupilibyśmy w całości w kredycie w Warszawie mieszkanie w o powierzchni 50 mkw. do jakiej dopłaca rząd za 490,8 tys. zł, czyli w górnej kwocie limitu: 9816 zł za mkw. to przy równych ratach spłaty, państwo dołożyłoby nam aż ok. 113 tys. zł. Taką kwotę dopłaty dostalibyśmy do odsetek od kredytu w ciągu 8 lat.

Osiedle przy parku

Finansowane przez bank PKO BP, osiedle RED Park powstanie przy ul. 28 Czerwca w Poznaniu w bezpośrednim sąsiedztwie parku. Kompleks złożony będzie z czterech trzynastopiętrowych budynków mieszkalnych oraz Galerii handlowo-usługowej RED Park. Realizacja pierwszego etapu osiedla rozpocznie się w sierpniu br. i zakończy po dwóch latach.

Na nowym poznańskim osiedlu można kupić mieszkanie o powierzchni od 30 do 56 mkw. W sprzedaży znajduje się też kilka większych mieszkań z dużymi tarasami na ostatnim piętrze. Minimalna cena metra kwadratowego lokalu w tej inwestycji to 5100 zł. Projekt daje swobodę dowolnego planowania wnętrz, dzięki czemu można np. wygospodarować w mieszkaniu dodatkowy pokój.

Położenie osiedla tuż przy parku tzw. „Lasku Dębiec” sprawia, że przyszli mieszkańcy będą mogli cieszyć się niezwykle atrakcyjnym widokiem na otaczającą zieleń. Usytuowanie osiedla RED Park daje jednocześnie możliwość dojazdu do centrum Poznania w ciągu kilku minut. W pobliżu znajduje się rozbudowana komunikacja autobusowa i pętla tramwajowa Dębiec oraz wyjazd na trasę szybkiego ruchu A2.
    
Sprzedaż mieszkań prowadzi ASMA Nieruchomości www.asma.com.pl    

Więcej na: www.redpark.pl i www.red-development.pl  

o RED Real Estate Development

RED Real Estate Development Sp. z o.o. to międzynarodowa firma prowadząca działalność deweloperską. W Polsce jest obecna od 2006 roku, która m.in. realizuje w Warszawie wieloetapowe osiedle Alpha. Tworzy oparte na wizjach i bazujące na badaniach, nowoczesne rozwiązania w zakresie budownictwa. Zarządza całościowym procesem inwestycyjnym od momentu pozyskania optymalnej lokalizacji, poprzez realizację inwestycji do jej sprzedaży.   

Firmą zarządza grupa ludzi, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie zdobyte podczas realizacji różnorodnych projektów budowlanych w wielu krajach.  Specjalizują się zarówno w projektach komercyjnych na szeroką skalę, budowie hoteli jak i budownictwie mieszkaniowym.        

Do najciekawszych przedsięwzięć zrealizowanych przez RED Real Estate Development Sp. z o.o. należy budowa Hotelu W na Times Square w NY i luksusowego Hotelu InterContinental w Porcie Bostońskim oraz przebudowa budynku Giełdy Ubezpieczeniowej w NY i biurowca o powierzchni 140 tys. m2 w centrum Chicago. Udziałowcy firmy przeprowadzają także inwestycje mieszkaniowe, które cechuje wysoka jakość i funkcjonalność. Realizują m. in. największe inwestycje w zakresie budownictwa mieszkaniowego w Antwerpii i jej rejonie.

RED Real Estate Development Sp. z o.o. inspirując się najlepszymi wzorami realizuje światowej klasy kompleksowe projekty inwestycyjne. Celem firmy jest podwyższanie i umacnianie osiągniętej dotychczas pozycji wśród firm deweloperskich na rynku polskim.  

Firma jest członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich  i stosuje zasady Kodeksu Dobrych Praktyk w relacjach Klient-Developer. Oferuje opiekę i fachowe doradztwo indywidualne na każdym etapie realizacji inwestycji. 

Avatar photo

Napisane przez PrestigePR

W sobotę w CH Janki druga edycja "Warsztatów twórczego rozwoju"!

Mój pierwszy pojazd, czyli jeździki i rowerki dla malucha