w

Lakiery akrylowe firmy MoTip Dupli – samochód jak malowany!

Wszystkim tym, którzy chcą w szybki i prosty sposób przywrócić blask swojemu samochodowi firma MoTip Dupli poleca lakiery akrylowe w praktycznych opakowaniach o pojemności 400 i 500 ml.

Mistrzowska klasa lakierów MoTip

Lakiery akrylowe firmy MoTip Dupli powstały   z myślą głównie o tych właścicielach samochodów, którzy samodzielnie mierzą się z drobnymi naprawami i modernizacją swoich aut, jednak śmiało mogą one być wykorzystywane również w profesjonalnych warsztatach. Co więcej, łatwość użycia i poręczne opakowanie (aerozol o pojemności 400 lub 500 mililitrów) sprawia, że lakiery firmy MoTip Dupli sprawdzą się w każdej sytuacji.

Szybkoschnące lakiery akrylowe charakteryzują się  bardzo dobrymi właściwościami kryjącymi, a także doskonałym przyleganiem do powierzchni z metalu, drewna, szkła oraz różnego rodzaju tworzyw sztucznych. Są również odporne na benzynę, chemikalia, promieniowanie ultrafioletowe i wpływ czynników atmosferycznych. Co więcej, lakiery akrylowe firmy MoTip Dupli są wytrzymałe na zadrapania i uderzenia, a także na płowienie i zabrudzenia, dzięki czemu mamy gwarancję, że polakierowana powierzchnia przetrwa w idealnym stanie przez długi czas.

Chcąc doskonale dopasować kolor lakieru do karoserii swego samochodu, firma Motip Dupli Polska oferuje akrylowe lakiery samochodowe Kompakt 400 ml. Dobierane są one według oznaczeń producentów samochodów. Wyboru z palety 700 kolorów możemy dokonać przy pomocy książki kolorów lub oryginalnie wymalowanego wieczka produktu.

Dla zabezpieczenia malowanej płaszczyzny przed korozją warto wcześniej zabezpieczyć ją lakierem podkładowym, również wchodzącym w skład serii firmy MoTip Dupli. Produkt ten cechuje się doskonałymi właściwościami kryjącymi i wypełniającymi, jest łatwy w szlifowaniu i można go ponownie malować wszystkim lakierami. Uniwersalny lakier podkładowy dostępny jest w trzech wersjach kolorystycznych: szarej, białej i czerwonej.

Artur Kurz, ekspert firmy MoTip Dupli mówi: „Aplikacja lakierów MoTip jest bardzo prosta – wystarczy równomiernie spryskać wybraną powierzchnię i chwilę odczekać. Po 5-10 minutach lakier jest suchy w dotyku, po 10-20 minutach osiąga on stan pyłosuchości, całkowite utwardzenie następuje natomiast po około dwóch godzinach. Korzystając z lakierów MoTip warto również pamiętać, że produktów w aerozolu nie należy zostawiać w temperaturze powyżej 50 stopni Celsjusza (np. w nasłonecznionym samochodzie), a lakierowanie powinno się odbywać w temperaturze pokojowej, czyli przy 15-20 stopniach”.

Uniwersalna rodzina lakierów Motip

W skład uniwersalnej linii produktów Motip, oprócz lakierów akrylowych, wchodzi również szereg innych rozwiązań.  Wśród nich znajdziemy lakier podkładowy wypełniający Primer Filler, lakier kontrolny, odtłuszczacz 600 Degreaser, lakier do felg w kolorze białym, srebrnym, złotym, stalowym oraz dwa nowe kolory- czarny matowy i czarny połysk, a także lakier bezbarwny wysoki połysk. Wszystkie one wyróżniają się doskonałymi właściwościami i parametrami technicznymi, dzięki czemu zyskają uznanie w oczach każdego właściciela samochodu.

Wielogodzinna jazda po dziurawych drogach, zmienne warunki atmosferyczne i brak doświadczenia innych uczestników ruchu – wszystko to sprawia, że nasz samochód codziennie poddawany jest wielu próbom wytrzymałościowym. Niestety nie zawsze wychodzi on z nich zwycięsko, co skutkuje otarciami, odpryskami lakieru czy zarysowaniami. Na szczęście teraz, dzięki lakierom akrylowym firmy MoTip Dupli, szybko i samodzielnie poradzimy sobie z takimi niespodziankami i będziemy mogli cieszyć się widokiem idealnej karoserii swojego auta.

Lakiery uniwersalne MoTip

Pojemność: 500 ml

Cena brutto: ok. 22 zł

Lakiery Kompakt MoTip

Pojemność: 400 ml

Cena brutto: ok. 35 zł

MOTIP DUPLI Polska Sp. z o.o.

Psary, ul. Główna 27

51-180 Wrocław

tel. 48 71 38 78 676, fax 48 71 38 78 724

www.motipdupli.pl

—————————–

MoTip Dupli Polska Sp. z o.o.jest firmą wchodzącą w skład holenderskiego koncernu MoTip Dupli GROUP B.V.- producenta farb i lakierów w aerozolu, lakierów specjalistycznych, sprayów technicznych, środków do konserwacji pojazdów oraz kosmetyków samochodowych. Na rynku polskim firma MoTip Dupli obecna jest od 26 Lipca 2000.

Avatar photo

Napisane przez GutPR

Bezpieczna jazda z preparatem do czyszczenia hamulców firmy MoTip Dupli

„Kokpit na bazie wody” z linii Car Care firmy MoTip Dupli – czyści, pielęgnuje,…