w

„Kokpit na bazie wody” z linii Car Care firmy MoTip Dupli – czyści, pielęgnuje,…

W przywróceniu idealnego wyglądu deski rozdzielczej i plastikowych części samochodu pomoże nam preparat Kokpit na bazie wody z linii Car Care firmy MoTip Dupli, dostępny w pięciu wersjach zapachowych: lawenda, cytryna, pomarańcza, jabłko i suszone owoce.

Utrzymanie doskonałej czystości wewnątrz auta nie jest prostym zadaniem. Mozolne wycieranie zabrudzeń wilgotną gąbką, czyli bardzo powszechny sposób pielęgnacji wnętrza samochodu, zazwyczaj nie przynosi zamierzonych efektów i już po kilku dniach cały proces trzeba powtarzać od początku. Aby czyszczenie wnętrza samochodu nie zmieniło się w syzyfową pracę, warto sięgnąć po Kokpit na bazie wody z linii Car Care firmy MoTip Dupli – preparat stworzony specjalnie z myślą o pielęgnacji plastikowych części w samochodzie.

Wnętrze jak nowe!

Kokpit na bazie wody z linii Car Care firmy MoTip Dupli przeznaczony jest do czyszczenia, konserwacji i poprawiania wyglądu deski rozdzielczej oraz innych elementów plastikowych w aucie. Można go jednak stosować nie tylko do plastiku, ale również do wszystkich rodzajów tworzyw sztucznych.  Warto zaznaczyć, że nowy produkt z linii Car Care firmy MoTip Dupli stworzony został na bazie wody, nie zawiera organicznych rozpuszczalników, jest niepalny i cechuje go lekko zasadowy odczyn. Preparat skutecznie czyści i chroni przed brudem, także ma doskonałe właściwości kryjące. Po zastosowaniu Kokpitu na bazie wody firmy MoTip Dupli deska rozdzielcza oraz inne czyszczone elementy będą nie tylko idealnie wypielęgnowane i zabezpieczone przed nowymi zabrudzeniami, ale również zyskają elegancki, matowy wygląd.

Prosta aplikacja i moc świeżego zapachu

Kokpit na bazie wody z oferty firmy MoTip Dupli dostępny jest w postaci sprayu o pojemności 300 ml, dzięki czemu jego aplikacja jest niezwykle prosta i szybka. Dla jeszcze większej wygody użytkowników nowy środek firmy MoTip Dupli może być stosowany w pozycji z dyszą na górze lub na dole. Pozwala to na jego użycie nawet w trudnodostępnych miejscach. Co ciekawe, preparat do kokpitu z linii Car Care dostępny jest aż w pięciu wersjach zapachowych, dzięki czemu pielęgnując wnętrze samochodu, jednocześnie wypełniamy je przyjemnym aromatem. W zależności od naszych preferencji możemy wybrać spray o świeżym zapachu jabłka, orzeźwiającej cytryny lub pomarańczy, a także lawendy czy suszonych owoców.

Car Care – pielęgnacja auta to przyjemność

W rodzinie produktów Car Care firmy MoTip Dupli, poza Kokpitem na bazie wody, odnaleźć można całą gamę kosmetyków i środków do pielęgnacji zarówno wnętrza samochodu, jak i karoserii. W skład linii wchodzą m.in. preparaty do czyszczenia tapicerki, elementów chromowanych, zderzaków, felg czy szkła, a także produkty do usuwania smoły i insektów. Co więcej, firma MoTip Dupli w ramach serii Car Care oferuje również odmrażacze do szyb i zamków, szampony, środki woskujące i polerujące oraz preparaty przeciw zaparowywaniu szyb. Mówiąc krótko – linia Car Care firmy MoTip Dupli obejmuje wszystko to, co niezbędne do pielęgnacji auta.

Czyste i zadbane cztery kółka to chluba każdego właściciela. Niestety, w natłoku codziennych obowiązków rzadko mamy czas i ochotę na mozolne czyszczenie wnętrza auta. Na szczęście teraz, dzięki produktom z linii Car Care firmy MoTip Dupli, czyszczenie samochodu stanie się prawdziwą przyjemnością o urzekającym zapachu.

Kokpit na bazie wody Car Care

Producent: MoTip Dupli

Pojemność: 300 ml

Cena: 18 zł brutto

MOTIP DUPLI Polska Sp. z o.o.

Psary, ul. Główna 27

51-180 Wrocław

tel. 48 71 38 78 676, fax 48 71 38 78 724

www.motipdupli.pl

—————————–

MoTip Dupli Polska Sp. z o.o.jest firmą wchodzącą w skład holenderskiego koncernu MoTip Dupli GROUP B.V.- producenta farb i lakierów w aerozolu, lakierów specjalistycznych, sprayów technicznych, środków do konserwacji pojazdów oraz kosmetyków samochodowych. Na rynku polskim firma MoTip Dupli obecna jest od 26 Lipca 2000.

Avatar photo

Napisane przez GutPR

Lakiery akrylowe firmy MoTip Dupli – samochód jak malowany!

Projektor BenQ MX660P – lampa na 5.000 godzin