w

II ComNet-owy Uśmiech Dziecka

Wśród zaproszonych znaleźli się podopieczni katowickiego Domu Dziecka "STANICA", Stowarzyszenia Wspierania Działań Twórczych „UNIKAT” i Klubu młodzieżowego „Wysoki Zamek”.

W programie imprezy znajdą się atrakcje, które zainteresują zarówno najmłodszych jak i starszych uczestników.

Wydarzenie rozpocznie się o godz. 14:00 występem Młodzieżowego tria skrzypcowego. Wśród występujących znajdą się: Młodzieżowy zespół śpiewający, Tap – Dance – zespół stepujący, Projekt – pokaz tańca nowoczesnego, Duet Long Play – muzyka taneczna różnych kultur. O godzinie 18:00 wystąpi GWIAZDA WIECZORU – ROCKOWA NIESPODZIANKA – zespół ALCATRAZ.

W planie również: pokaz tresury psów, pokaz straży pożarnej, obecność Sznupka, który przybliży najmłodszym zagadnienia dotyczące bezpieczeństwa. Najmłodsi będą mogli bezpłatnie pomalować twarz, pobawić się na dmuchańcach, trampolinie czy w suchym basenie oraz brać udział w grach i zabawach. Starsi uczestnicy będą mogli wziąć udział w licznych konkursach z nagrodami czy skorzystać z bezpłatnie udzielanych porad w Kąciku Pupila.

Podczas imprezy będzie prowadzona zbiórka zabawek, które następnie zostaną przekazane do okolicznych świetlic i ochronek.

Wydarzenie organizowane jest przez Firmę ComNet, która od lat w swojej strategii realizuje koncepcję społecznej odpowiedzialności biznesu, uwzględniając interesy społeczne i dbałość o pozytywne relacje Firmy i środowiska lokalnego. Przedsięwzięcie odbywa się już drugi raz i jest organizowane z okazji 9 lecia działalności Firmy.

Szczegóły wydarzenia: www.cud.info.pl

Avatar photo

Napisane przez Natalia Heczko

KDL 40EX720 – więcej niż telewizor

Dzień Dziecka z Müller w warszawskim Zoo