w

Gościnne wykłady Prologis w WSL – "Idealna współpraca pomiędzy logistykiem a deweloperem"

Było to już trzecie spotkanie przygotowane i opracowane przez specjalistów z firmy ProLogis w ramach cyklu corocznych spotkań i warsztatów LogMeeting– Spotkania i warsztaty w Wyższej Szkole Logistyki.W wykładach udział wzięli studenci Wyższej Szkoły Logistyki oraz uczniowie klas logistycznych szkół średnich. Uczestnicy spotkania otrzymali certyfikaty potwierdzające uczestnictwo w wykładzie.

Uczestnicy spotkania mieli możliwość poznania specyfiki zagadnień dotyczących wielowymiarowego współdziałania partnerów w zakresie projektowania i budowy obiektu magazynowego. Na konkretnych przykładach Kris Pauwels z ProLogis i Kevin Sey z DHL wyjaśnili jak powinno budować się wieloletnią i owocną współpracę pomiędzy deweloperem a strategicznym klientem oraz jak ważny w procesie budowania magazynu i relacji z partnerami jest element „homo-logisticus”. Prelegenci wyjaśnili w jaki sposób deweloper może sprostać wymaganiom światowego lidera oferującego kompleksowe rozwiązania logistyczne. Podjęli również próbę oceny zmieniających się potrzeb klientów, a tym samym wymagań wobec nowoczesnych magazynów na przestrzeni ostatnich lat.

„Chcielibyśmy bardzo podziękować za zaproszenia do udziału w tym wyjątkowym przedsięwzięciu” – powiedział Kevin Sey, Senior Development Manager DHL Real Estate EMEA.  „Udział w takiej prelekcji adresowanej dla młodych adeptów sztuki zwanej logistyką to dla mnie prawdziwa przyjemność i nie ukrywam wyzwanie.”

„To fantastyczna przygoda występować przed tak chłonnym wiedzy, a zarazem wymagającym  audytorium” – powiedział Kris Pauwels, Vice President Development & Account Management ProLogis w Polsce. „Studenci Wyższej Szkoły Logistyki to młodzi i ambitni ludzie, przyszli specjaliści rynku. Pozycja lidera w branży zobowiązuje nas do dzielenia się z nimi swoją wiedzą i doświadczeniem.”

„Aspekty współpracy pomiędzy logistykiem a deweloperem wzbudziły ogromne zainteresowanie wśród studentów naszej uczelni” – powiedział Wojciech Zalewski, Rzecznik Prasowy WSL – „Bardzo się cieszę, że nasi studenci mogą czerpać wiedzę bezpośrednio od tak wysokiej klasy specjalistów”. 

Rośnie liczba słuchaczy w pasmach drive time

Tanie-Loty.com.pl: konkurs „Twój Szczęśliwy Dzień”