w

Tanie-Loty.com.pl: konkurs „Twój Szczęśliwy Dzień”

Cała zabawa będzie odbywać się na stronie Społeczności Podróżników Tanie-Loty.com.pl. W specjalnej grupie „Twój szczęśliwy dzień”, utworzonej na profilu Redakcja Tanie Loty (adres URL: http://www.tanie-loty.com.pl/spolecznosc/podroze/konkurs-twoj-szczesliwy-dzien.html), każdego dnia, około godziny 10:00 pojawi się nowa zagadka konkursowa.

Celem uczestników jest rozwiązanie danego zadania i przesłanie poprawnej odpowiedzi na adres mailowy: [email protected].Każdorazowo następnego dnia po publikacji pytania, kapituła wybierze laureata (bądź laureatów) danej edycji.

Nagrodami w konkursie jest łącznie 30 bonów upominkowych na zakupy w sklepach: Empik, Reserved, H&M i Media Markt, oraz 42 gadżety ufundowane przez firmę Travel Channel.

Szczegółowe informacje o zabawie dostępne są na stronie Regulaminu Konkursu „Twój Szczęśliwy Dzień”.

Organizatorem konkursu jest Artweb-Media, wydawca serwisu Tanie-Loty.com.pl.

Tanie-Loty.com.pl to internetowa platforma rezerwacyjna i turystyczna działająca od 2006 roku.

Każdego miesiąca serwis generuje blisko 2 miliony odsłon, jest odwiedzany przez ok. 300 tysięcy unikalnych użytkowników, którzy w tym czasie składają średnio 3 tysiące rezerwacji biletów. Każdy z Klientów w ramach Programu Premiowego otrzymuje pakiet zniżek na zakupy w sklepach internetowych oraz punktach usługowych w Polsce i za granicą.

Avatar photo

Napisane przez Artweb-Media

Gościnne wykłady Prologis w WSL – "Idealna współpraca pomiędzy logistykiem a deweloperem"

Franczyza w nieruchomościach się sprawdza