w

Dzień Seniora w Galerii Bemowo, czyli jesienna uczta dla klientów 55+!

W sobotę 18 listopada 2023 roku Galeria Bemowo stanie się miejscem pełnym inspiracji i energii dla osób w wieku 55+. W godzinach 11.00-18.00, zapraszamy wszystkich seniorów w niezapomnianą podróż po świecie kreatywności, bezpieczeństwa i zdrowia.

Z okazji Dnia Seniora Galeria Bemowo przygotowała moc atrakcji dla swoich klientów w wieku 55+. Na uczestników wydarzenia czekają twórcze warsztaty malowania doniczek. Będzie to czas, aby dać upust swojej kreatywności i poczuć radość tworzenia. Wszyscy, którzy wezmą udział w zajęciach, otrzymają specjalny upominek: zestaw herbatek lub ziółek. To prezent, który dodatkowo umili jesienne chwile.

Dzień Seniora w Galerii Bemowo to również okazja do zdobycia praktycznej wiedzy. Zachęcamy do skorzystanie z porad specjalistów i personelu medycznego odnośnie dbania o zdrowe serce i dobre samopoczucie. Dostępni na miejscu medycy sprawdzą poziom cukru i ciśnienia, podpowiedzą jaką dietę wybrać i jak utrzymać zdrowy styl życia po 55-tce. W programie także edukacja w zakresie profilaktyki zdrowotnej i rozpoznawania udaru.

Do dyspozycji seniorów będzie także policjant z Wydziału Prewencji Komisariatu Policji Warszawa Bemowo, który opowie o bezpieczeństwie w sieci – temacie niezwykle ważnym i aktualnym. Nasz ekspert od cyberbezpieczeństwa przedstawi skuteczne metody ochrony przed oszustami.

Dzień Seniora w Galerii Bemowo to idealna okazja, aby spotkać się, porozmawiać i miło spędzić czas w towarzystwie innych. A to wszystko przy wspólnym stole z darmową kawą. Dzień Seniora to nie tylko nauka i twórczość, ale także chwile relaksu i wyciszenia. To wydarzenie, które łączy pokolenia i pokazuje, jak ważne są wspólne momenty i dbanie o siebie.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Informacje o firmie:

Galeria Bemowo powstała w 1999 roku, a całkowita powierzchnia użytkowa obiektu to prawie 35.000 m2. Ofertę handlową centrum tworzy 69 najemców, głównymi z nich są: hipermarket Carrefour oraz sklepy RTV Euro AGD, Pizza Hut oraz Cinema City. Do dyspozycji klientów jest bezpłatny parking z 944 miejscami postojowymi. 

Właścicielem Galerii Bemowo jest Futureal. Zarządcą obiektu jest firma CBRE.

www.galeria-bemowo.pl

 

O FUTUREAL

 

Grupa Futureal jest czołowym graczem na rynku nieruchomości w Europie Środkowej, z inwestycjami przekraczającymi 5 miliardów euro.

Portfel inwestycyjny obejmuje projekty rewitalizacji obszarów miejskich o funkcjach mieszkalnych, nieruchomości mieszkalne, obiekty handlowe, biurowe, przemysłowe i logistyczne, inwestycje w nieruchomości komercyjne oraz różnorodne programy finansowania strukturalnego.

Celem Futureal Group jest stworzenie trwałej wartości dla inwestorów, klientów, a także dla szerszej społeczności. W rezultacie zrównoważony rozwój odgrywa decydującą rolę w każdym z działań, ze szczególnym uwzględnieniem ochrony środowiska, zachowania zdrowia psychicznego i fizycznego oraz zaangażowania w odpowiedzialność społeczną i związane z nimi inicjatywy.

Avatar photo

Napisane przez Orchidea PR

Telewizyjna kampania sponsorska Mikołaj Grześki

„Zdrowie pod kontrolą” w Galeria Przymorze