w

Dzień otwarty na osiedlu Alpha w Ursusie

Jeśli szukasz okazji, przyjdź na Dzień otwarty osiedla Alpha realizowanego w kilku etapach w warszawskich Skoroszach. Osoby zainteresowane zakupem mieszkania będą miały okazję zapoznać się ze szczegółami oferty specjalnej związanej z budową nowej fazy projektu, w której powstaną dwa kolejne budynki.

Podczas rozpoczętej właśnie przedsprzedaży inwestor oferuje system finansowania 10/90. Kupujący dokonują wpłaty 10 proc. wartości nieruchomości w ciągu 30 dni po podpisaniu umowy przedwstępnej, a 90 proc. sumy wpłacają dopiero przed odbiorem kluczy, który przewidziany jest w połowie 2013 roku. Na wszystkie mieszkania (do 75 mkw.) można zaciągnąć kredyt z dopłatą w ramach programu Rodzina na swoim.

W nowym etapie budowy osiedla powstanie 150 mieszkań. Będzie je można kupić w cenie już od 6800 zł. za metr kwadratowy. W ofercie dostępne są lokale o powierzchni od 33 mkw. Mieszkania 3 i 4 pokojowe o metrażu większym niż 70 mkw. będą miały imponujące tarasy. Na parterze budynków znajdą się lokale usługowe.

W czasie Dnia otwartego będzie można także zapoznać się z ofertą promocyjną, jaką zostały objęte teraz także mieszkania z poprzedniego etapu, które zostaną przekazane do użytkowania we wrześniu tego roku z półrocznym wyprzedzeniem niż wcześniej planowane. Specjalna oferta obowiązuje również na gotowe, oddane już mieszkania 3 i 4 pokojowe, które podlegają teraz indywidualnym negocjacjom.   

RED Real Estate Development serdecznie zaprasza do swojego biura sprzedaży przy ul. Skoroszewskiej 7 (200 m. od Alei Jerozolimskich) w sobotę 4. czerwca w godz. 9.00-16.00

o RED Real Estate Development

RED Real Estate Development Sp. z o.o. to międzynarodowa firma prowadząca działalność deweloperską. W Polsce jest obecna od 2006 roku. Tworzy oparte na wizjach i bazujące na badaniach, nowoczesne rozwiązania w zakresie budownictwa. Zarządza całościowym procesem inwestycyjnym od momentu pozyskania optymalnej lokalizacji, poprzez realizację inwestycji do jej sprzedaży.   

Firmą zarządza grupa ludzi, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie zdobyte podczas realizacji różnorodnych projektów budowlanych w wielu krajach.  Specjalizują się zarówno w projektach komercyjnych na szeroką skalę, budowie hoteli jak i budownictwie mieszkaniowym.        

Do najciekawszych przedsięwzięć zrealizowanych przez RED Real Estate Development Sp. z o.o. należy budowa Hotelu W na Times Square w NY i luksusowego Hotelu InterContinental w Porcie Bostońskim oraz przebudowa budynku Giełdy Ubezpieczeniowej w NY i biurowca o powierzchni 140 tys. m2 w centrum Chicago. Udziałowcy firmy przeprowadzają także inwestycje mieszkaniowe, które cechuje wysoka jakość i funkcjonalność. Realizują m. in. największe inwestycje w zakresie budownictwa mieszkaniowego w Antwerpii i jej rejonie.

RED Real Estate Development Sp. z o.o. inspirując się najlepszymi wzorami realizuje światowej klasy kompleksowe projekty inwestycyjne. Celem firmy jest podwyższanie i umacnianie osiągniętej dotychczas pozycji wśród firm deweloperskich na rynku polskim.  

Firma jest członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich  i stosuje zasady Kodeksu Dobrych Praktyk w relacjach Klient-Developer. Oferuje opiekę i fachowe doradztwo indywidualne na każdym etapie realizacji inwestycji.

Dodatkowe informacje:
PRESTIGE PUBLIC RELATIONS
[email protected]   
tel. 022 620 28 29
www.prestigepr.pl    

Avatar photo

Napisane przez PrestigePR

Deska barlinecka na ogrzewaniu podłogowym

Dzień otwarty osiedla RED PARK i festyn z okazji Dnia Dziecka w parku „Lasek Dębiec”