w

Dzień otwarty osiedla RED PARK i festyn z okazji Dnia Dziecka w parku „Lasek Dębiec”

Podczas Dnia otwartego osoby planujące zakup nowego mieszkania będą miały możliwość zapoznania się ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi osiedla RED PARK, które powstanie w bezpośrednim sąsiedztwie parku, przy ul. 28. Czerwca w poznańskim Dębcu. Kompleks tworzyć będzie cztery trzynastopiętrowe budynki mieszkalne z garażami podziemnymi i Galeria RED Park, która stanie się zapleczem usługowo-handlowym dla mieszkańców osiedla. W pierwszym etapie projektu, którego realizacja rozpocznie się w sierpniu powstanie 130 mieszkań. W ofercie dostępne są lokale o powierzchni od 30 do 56 mkw. Na ostatnim piętrze zaprojektowane zostały większe mieszkania z dużymi tarasami.

W rozpoczętej właśnie przedsprzedaży mieszkań można zarezerwować lokal i skorzystać z atrakcyjnego systemu płatności 15/85. RED PARK to propozycja dla osób, które poszukują nowoczesnych rozwiązań w niewygórowanej cenie. W inwestycji można kupić mieszkania w kwocie już od 5100 zł brutto za metr kwadratowy. Wszystkie lokale objęte są programem Rodzina na swoim.

Podczas festynu, który połączony będzie z Dniem otwartym, dla najmłodszych gości z okazji Dnia Dziecka gospodarze przygotowali wiele atrakcji. Maluchy będą mogły wyszaleć się na dmuchanej zjeżdżalni i w suchym basenie, skosztować waty cukrowej i otrzymają upominki w postaci balonów napełnianych helem.  

RED Real Estate Development zaprasza wszystkich zainteresowanych wraz z pociechami do parku w Dębcu w dniu 1 czerwca w godz. 15:00 – 18:00.

Biuro sprzedaży: ASMA Nieruchomości www.asma.com.pl   
Więcej na: www.redpark.pl i www.red-development.pl  

Dodatkowe informacje: Teresa Witkowska
[email protected]
tel. 022 356 21 52, mobile: 516 041 512

o RED Real Estate Development

RED Real Estate Development Sp. z o.o. to międzynarodowa firma prowadząca działalność deweloperską. W Polsce jest obecna od 2006 roku, która m.in. realizuje w Warszawie wieloetapowe osiedle Alpha. Tworzy oparte na wizjach i bazujące na badaniach, nowoczesne rozwiązania w zakresie budownictwa. Zarządza całościowym procesem inwestycyjnym od momentu pozyskania optymalnej lokalizacji, poprzez realizację inwestycji do jej sprzedaży.   

Firmą zarządza grupa ludzi, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie zdobyte podczas realizacji różnorodnych projektów budowlanych w wielu krajach.  Specjalizują się zarówno w projektach komercyjnych na szeroką skalę, budowie hoteli jak i budownictwie mieszkaniowym.        

Do najciekawszych przedsięwzięć zrealizowanych przez RED Real Estate Development Sp. z o.o. należy budowa Hotelu W na Times Square w NY i luksusowego Hotelu InterContinental w Porcie Bostońskim oraz przebudowa budynku Giełdy Ubezpieczeniowej w NY i biurowca o powierzchni 140 tys. m2 w centrum Chicago. Udziałowcy firmy przeprowadzają także inwestycje mieszkaniowe, które cechuje wysoka jakość i funkcjonalność. Realizują m. in. największe inwestycje w zakresie budownictwa mieszkaniowego w Antwerpii i jej rejonie.

RED Real Estate Development Sp. z o.o. inspirując się najlepszymi wzorami realizuje światowej klasy kompleksowe projekty inwestycyjne. Celem firmy jest podwyższanie i umacnianie osiągniętej dotychczas pozycji wśród firm deweloperskich na rynku polskim.  

Firma jest członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich  i stosuje zasady Kodeksu Dobrych Praktyk w relacjach Klient-Developer. Oferuje opiekę i fachowe doradztwo indywidualne na każdym etapie realizacji inwestycji.

Avatar photo

Napisane przez PrestigePR

Dzień otwarty na osiedlu Alpha w Ursusie

Prosto z mostów… do biurowców