w

Bezpieczny Powrót do Szkoły z BIG Lubin: bezpiecznie i z nową wyprawką

Już 25 sierpnia w BIG Lubin profesjonaliści przybliżą najmłodszym zasady bezpieczeństwa i pierwszej pomocy, a sympatyczna postać z bajki poprawi humory przed nadchodzącym początkiem roku szkolnego. Nie zabraknie również możliwości otrzymania szkolnej wyprawki, na którą mają szansę wszyscy robiący zakupy w BIG od 27 do 31 sierpnia.

Kolejna odsłona magicznego lata w tym razem pod nazwą bezpieczny powrót do szkoły BIG Lubin czeka na najmłodszych już 25 sierpnia o godzinie 15.00. W trakcie wydarzenia dzieci będą miały okazję uczestniczyć w niezwykle ważnej lekcji bezpieczeństwa. Lubińscy policjanci pokażą najmłodszym wyposażenie policyjnego auta i odkryją przed nimi tajniki radiowozu. W przypadku pilnego wezwania policjantów na akcję, atrakcja może zostać odwołana.

Na wydarzeniu w BIG Lubin pojawią się również doświadczeni medycy, którzy zademonstrują dzieciom podstawy udzielania pierwszej pomocy. Wartościowe zajęcia uzupełni możliwość spotkania sympatycznej postaci z bajki, która z pewnością zachwyci wszystkie przybyłe maluchy. Mali wielbiciele czytelnictwa będą mogli również wziąć udział w warsztatach, podczas których wykonają samodzielnie zdobione zakładki do książek.

Natomiast od 27 do 31 sierpnia w godzinach 14-17:00 przed klientami BIG Lubin pojawi się szansa zdobycia szkolnej wyprawki dla swoich pociech. Robiąc w tych dniach zakupy za kwotę minimum 259 zł na jednym paragonie i rejestrując go w Punkcie Obsługi Promocji, będzie można otrzymać nowiutką szkolną wyprawkę. W jej skład wejdzie m.in. piórnik, worek na buty oraz opaski odblaskowe, znacznie poprawiające bezpieczeństwo dzieci na drodze. Pełny regulamin dostępny będzie w Punkcie Obsługi Promocji.

Niezwykle potrzebne lekcje bezpieczeństwa i pierwszej pomocy w BIG Lubin sprawią, że rodzice będą mogli z większym spokojem wyprawić swoje maluchy do szkoły. Dzięki możliwości otrzymania wyprawki dzieci i ich opiekunowie unikną części stresujących zakupów, poświęcając ostatnie dni wakacji na beztroską zabawę. Aktywność artystyczna podczas warsztatów i spotkanie z bajkową postacią z pewnością umilą najmłodszym ostatnie dni wakacji, dodając energii przez rozpoczęciem kolejnego roku szkolnego.

 

Napisane przez Valkea

Bezpieczny Powrót do Szkoły z BIG Andrychów: mnóstwo zabawy i wyprawki dla uczniów

Klub piłkarski FC Bayern Monachium otrzymuje nowe samochody służbowe – Audi sprzedaje poprzednie pojazdy piłkarzy