w

Bezpieczny Powrót do Szkoły z BIG Andrychów: mnóstwo zabawy i wyprawki dla uczniów

Już 25 sierpnia w BIG Andrychów najmłodsi będą mieli okazję zaszaleć na torze i zmalować coś ciekawego farbami fluo. Humory przed nadchodzącym początkiem roku szkolnego poprawi też sympatyczna maskotka i twórcze warsztaty. Nie zabraknie również możliwości otrzymania szkolnej wyprawki, na którą mają szansę wszyscy robiący zakupy w BIG od 27 do 31 sierpnia.

Kolejna odsłona magicznego lata w BIG Andrychów czeka na najmłodszych już 25 sierpnia o godzinie 15.00. W trakcie wydarzenia dzieci będą miały okazję skorzystać z aktywności na torze, ucząc się bezpieczeństwa w trakcie wspaniałej zabawy. Wartością dodana będą także odwiedziny Policji z Wadowic  która udostępni do wglądu swoje policyjne auto*. Mali entuzjaści zabawy kolorem również znajdą coś dla siebie i zyskają szansę malowania specjalnymi farbami fluo, tworząc unikalne obrazy.

Na wydarzeniu w BIG Andrychów pojawi się również sympatyczna maskotka, która z pewnością zachwyci wszystkie przybyłe maluchy. Mali wielbiciele czytelnictwa będą mogli również wziąć udział w warsztatach, podczas których wykonają samodzielnie zdobione zakładki do książek.

Natomiast od 27 do 31 sierpnia przed klientami BIG Andrychów pojawi się szansa zdobycia szkolnej wyprawki dla swoich pociech. Robiąc w tych dniach zakupy za kwotę minimum 259 zł na jednym paragonie i rejestrując go w Punkcie Obsługi Promocji, będzie można otrzymać nowiutką szkolną wyprawkę. W skład wyprawki wejdzie m.in. piórnik, worek na buty oraz opaski odblaskowe, znacznie poprawiające bezpieczeństwo dzieci na drodze. Pełny regulamin dostępny będzie w Punkcie Obsługi Promocji.

Możliwość wykorzystania niespożytej, dziecięcej energii na torze sprawi, że rodzice najmłodszych będą mogli przez chwilę odetchnąć. Dzięki szansie otrzymania wyprawki, dzieci i ich opiekunowie unikną części stresujących zakupów, poświęcając ostatnie dni wakacji na beztroską zabawę. Aktywność artystyczna podczas zajęć malowania i warsztatów oraz spotkanie z maskotką umilą najmłodszym ostatnie dni wakacji, dodając energii przez rozpoczęciem kolejnego roku szkolnego.

 

*atrakcja nie zostanie zrealizowana jeśli policja dostanie wezwanie na akcję.

Napisane przez Valkea

Evernex Polska: Sebastian Pawlak mianowany VP Sales NECE. Nowa siedziba firmy.

Bezpieczny Powrót do Szkoły z BIG Lubin: bezpiecznie i z nową wyprawką