w

Bella mamma, czyli podaruj mamie odrobinę luksusu

Najpierw kobieta, potem matka. Bez względu na to, ile masz lat, i czy twoja mama jest aktywną seniorką, czy wciąż jeszcze młodą kobietą…jest kobietą! Dlatego na dzień matki, lepiej podarować sobie kupno nowych garnków i podarować coś bardziej wyrafinowanego. Pokazać mamie, że cenicie jej poświęcenie i uznajecie, że zasługuje ona na odrobinę przyjemności. Tak więc bez kwiatów się nie obędzie.

Kwiaty, i co dalej ? Ośmiolatką ujdzie jeszcze własnoręcznie zrobiona laurka, jednak starsze dzieci winny się postarać odrobinę bardziej. Przy takich okazjach, świetnym pomysłem są zawsze perfumy. Świetnie sprawdzą się włoskie – np. Armani czy Dolce&Gabbana, w większości dedykowane dojrzałym kobietom. Musimy jednak dobrze znać gust mamy, bo z ty prezentem łatwo się pomylić. Dobrym rozwiązaniem mógłby być kupon upominkowy do ekskluzywnej drogerii. To bezpieczny prezent, może nawet trochę za bezpieczny….

Włosi wiedzą, jak ważna jest matka. W kulturze włoskiej, to ona trzyma w ryzach dom i rodzinę. Warto więc uczcić mamę na włoski sposób – biżuteria ze szlachetnego kruszcu! Złota bransoletką, może kolczyki, albo ponadczasowe perły? Coś klasycznego, i szykownego zarazem.

Innym doskonałym pomysłem, jest podarowanie mamie chwili..przyjemności. Coraz popularniejsze w naszym kraju salony spa, oferują na tą okazję specjalne zniżki i pakiety. Zabiegane na co dzień mamy, rzadko znajdują chwilę dla siebie. Masaż gorącymi kamieniami, rytuał piękności czy może metamorfoza w salonie fryzjerskim to może być coś, o czym zawsze marzyły…

Jak nie wydać milionów? Jeśli nasz portfel jest niewystarczająco zasobny na jedwabną apaszkę Hermesa, nie róbmy z tego tragedii, i na to znajdzie się pomysł. Elegancie dodatki wysokiej jakości wcale nie muszą być bardzo drogie. Marka Rinascimento, dostępna w Ti Amo, to włoska elegancja w cenach dostępnych dla każdego. Dodatkowo, sklep oferuje teraz 10% zniżki na cały asortyment. Nietrafiony rozmiar czy kolor, mama zawsze może wymienić na inny. Ważne, by pokazać jej, że uważamy ją za kobietę, której należą się kobiecie przyjemności, szczególnie teraz jak sami jesteśmy dorośli. Na mamie nie można oszczędzać!

I na koniec – bezwarunkowo- 26 maj to jej dzień, niech więc nie musi wtedy nic – obiad w restauracji, dobra kawa na mieście i słodkie tiramisu. Wspólne chwile, których na co dzień tak brakuje.

[źródło:media.365pr]

Avatar photo

Napisane przez 365 PR

Zaszalej z Drużyną Bugsa!

Street Art 3D w Gnieźnie