w

Wakacyjne propozycje kursów od AP Edukacja

W ofercie AP Edukacja dostępne są kursy marketingowe, komputerowe, kosmetyczne, ale również kursy hobby oraz językowe. Dzięki tak szerokiej ofercie każdy zainteresowany może wybrać kurs odpowiadający jego zainteresowaniom oraz wymogom stawianym przez pracodawcę lub rynek pracy.

Na lato AP Edukacja poleca szczególnie kursy językowe, które mogą stać się przepustką do lepszej pracy, wyższych ocen podczas roku szkolnego lub formą sprawdzenia się na zagranicznych wakacjach. Jak pokazują badania najłatwiej znaleźć pracę posługując się jakimś nietypowym językiem np. szwedzkim, japońskim, norweskim czy węgierskim. I właśnie takie nietypowe języki można znaleźć w ofercie AP Edukacja.

Dla osób, które nie lubią spędzać wakacji leniuchując AP Edukacja proponuje kursy hobby, które umilą letnie dni, mogą stać się pasją na długie lata lub impulsem do zmiany pracy bądź otworzenia własnej działalności. Wśród proponowanych kursów znajdują się m.in. kursy: uroczysta kolacja, taniec – pierwsze kroki czy sztuka dekorowania domu, ale to nie wszystko – uczestnicząc w kursach hobbystycznych AP Edukacja można również poznać tajniki zdobienia przedmiotów metodą decoupage, dowiedzieć się jak zastosować filozofię Feng Shui we wnętrzach, a także zgłębić sztukę układania bukietów, kompozycji kwiatowych i dekoracji florystycznych.

AP Edukacja ma status szkoły publicznej i kształci w oparciu o programy ministerialne. Z nauki w szkole skorzystało już ponad 156 tys. osób, w 20 placówkach w największych miastach w Polsce.

W ramach AP Edukacja prowadzone są licea ogólnokształcące, gimnazja, szkoły policealne, kursy zawodowe oraz szkolenia dla firm i instytucji.

Więcej informacji na: www.apedukacja.pl  oraz http://www.kursyhobby.pl/ oraz www.kursyjezyki.pl/

************************************

Więcej informacji udziela:
Anna Rakus
AP Edukacja Sp. z o.o
tel. 042 633 47 51, 633 41 94
[email protected]

Upgrade systemu SAP w Narodowym Funduszu Ochrony Środowiska

Mali pacjenci testują zabawki Wadera