w

Wakacje dla podopiecznych Caritasu

Dzięki umowie podpisanej przez zarząd spółki z Caritasem w ośrodku wypoczynkowym „Cechsztyn” zorganizowanych zostanie w sumie dziesięć turnusów: pięć dla 450 dzieci i młodzieży w okresie czerwiec-sierpień oraz pięć dla 425 seniorów (emerytów, rencistów i osób niepełnosprawnych pochodzących z legnickiego regionu). Pierwsi dorośli już korzystają z uroków nadbałtyckich plaż i zabiegów leczniczych – mają wykupione pobyty od 13 maja do 28 września, z wyłączenie lipca i sierpnia. Natomiast pierwsza grupa najmłodszych gości pojawi się w Ustroniu Morskim w najbliższy piątek 24 czerwca. Dzieci spędzać będą tu dwutygodniowe kolonie aż do 31 sierpnia.

Seniorzy w ramach turnusu mają zapewniony nocleg z pełnym wyżywieniem oraz zabiegi lecznicze, a także integracyjny wieczorek przy muzyce na żywo i spotkanie przy grillu. Dla dzieci przygotowano – oprócz noclegów i wyżywienia – różne atrakcje, m.in. dyskoteki, przejażdżki ciuchcią po okolicy i ognisko z pieczeniem kiełbasek oraz udział w miejscowych imprezach.

Cieszymy się, że już kolejny rok współpracujemy z legnickim Caritasem i możemy wspierać tę instytucję w organizowaniu pobytu dla osób, które być może w innych okolicznościach nie mogłyby sobie pozwolić na taki wyjazd – mówi Adam Milanowski, prezes zarządu INTERFERIE. –Mam nadzieję, że jego podopieczni spędzą aktywnie lato nad Bałtykiem i wrócą zadowoleni oraz pełni energii.

Avatar photo

Napisane przez PR time

Oglądalność telewizji: 13-19.06.2011

„Bezpieczne wakacje” w Galerii Gniezno!