w

Uchwyć wakacyjne chwile w kadrze – konkurs

I nie ważne, czy wypoczywamy w Sopocie, Hurghadzie czy na działce w Zalesianach. Liczy się bystre oko i szybka migawka. W piątek 1 lipca białostocka firma Dentomax ogłosiła wakacyjny konkurs skierowany do wszystkich fotografów – amatorów. Zwycięzca otrzyma kompaktową, wartą kilkaset złotych cyfrówkę. Zabawa potrwa do końca sierpnia.

– Zapraszamy do udziału w specjalnym, wakacyjnym konkursie. Nagrodą główną jest w nim znakomity aparat fotograficzny, przy pomocy którego można wykonać jeszcze lepsze – niż nagrodzona fotografia – zdjęcia – zachęca Kazimierz Klimczuk, szef Dentomaxu, którego klientami są dentyści z całej Polski.

Współczesna technika prawie z każdego z nas uczyniła fotografów – amatorów. Cyfrowe, niewielkie, proste w obsłudze ale o rozbudowanych możliwościach aparaty nie są już żadnym luksusem, ani czymś wyjątkowym. Towarzyszą nam praktycznie zawsze i wszędzie. Aparat zabieramy na spacer, rodzinną uroczystość i oczywiście na wakacje.

– Rocznie wykonujemy setki, jeśli nie tysiące zdjęć. Kto wie, może więc wśród tych, które „pstryknęliśmy” w trakcie urlopu są takie, którymi warto się pochwalić? A przy okazji dać sobie szansę na nagrodę – uważa szef marketingu Małgorzata Słomińska – Wicher.

Zasady są proste. W terminie do 31 sierpnia należy przesłać mailem na adres [email protected] maksymalnie trzy wykonane osobiście i w trakcie tych wakacji zdjęcia. Autor najlepszego – zdaniem konkursowej komisji – dostanie nagrodę – cyfrowy aparat fotograficzny.

Szczegóły dotyczące konkursu można znaleźć na: facebook.com/DentomaxSpK

Avatar photo

Napisane przez Agencja Publicum

ZarabiajNaFotografii.pl dynamicznie się rozwija

Piłkarskie zmagania na toruńskich stadionach