w

Trwałe i eleganckie wewnętrzne drzwi wejściowe Bord w sklepach RuckZuck

– Wewnętrzne drzwi wejściowe powinny nam służyć przez wiele lat, dlatego warto dłużej zastanowić się nad zakupem odpowiedniego modelu. Skrzydła drzwiowe Bord – ostatnia z nowości w sklepach RuckZuck – zapewnią komfort i bezpieczeństwo, są trwałe i solidne konstrukcyjnie, co więcej, izolują akustycznie i termicznie. Walorom technicznym towarzyszy estetyka wykonania, a w najlepszym wyborze pomogą pracownicy sklepów RuckZuck – mówi Maciej Sporek, Szef Centrum Badawczo-Rozwojowego, Classen- Pol SA.

Wzmocniona konstrukcja opracowania na bazie konstrukcji hybrydowej, obustronnie pokryta płytą drewnopochodną okleinowaną laminatem Classen CPL, Classen Iridium lub oleiną PCV. Wzmocniony profil przylgi Hard Edge K oraz zastosowanie bolców antywyważeniowych stanowią o wysokiej jakości i trwałości drzwi wewnętrznych Bord. Kolejnymi wyróżnikiem nowych produktów są tzw. progi opadające (uszczelka opadająca) montowana w dolnej części skrzydła drzwiowego, która zabezpiecza przed pyłem i insektami, poprawia akustykę i w pełni dostosowuje się do nierównej podłogi, przez co zastępują progi stałe.

W zależności od pomysłu na wystrój wnętrza, korzystając z nowych w ofercie sklepów RuckZuck drzwi Bord, można wybierać w dekorach tradycyjnych (akacja jasna, buk CPL, dąb CPL, klon 1K) jak i wzorniczo nowatorskich (akacja, jesion śnieżny, jesion brązowy czy jesion grafitowy). Na życzenie klienta, drzwi mogą zostać również wykonane z ostatnio bardzo popularnej białej okleiny. 

Dzięki wysokim parametrom technicznym i jakościowym wewnętrzne drzwi wejściowe Bord przeznaczone są do montażu w budownictwie mieszkaniowym, użyteczności publicznej oraz zamieszkania zbiorowego. Trwałość i izolacyjność akustyczna (32dB) wyróżniają najnowszą z propozycji RuckZuck, gwarantując bezpieczeństwo i komfort użytkowania. 

Skrzydła drzwiowe Bord mają grubość 40 lub 46 mm (grubsze posiadają wewnątrz płaskowniki stalowe) stanowić mogą komplet wraz z ościeżnicą drewnopochodną okleinowaną Bord.

# # #

Informacje o RuckZuck:

RuckZuck to marka salonów oferujących produkty Classen – wiodącego producenta podłóg, drzwi i artykułów wykończeniowych. Koncept biznesowy RuckZuck powstał w 2004 roku w centrali firmy Classen w Niemczech.

W tym samym roku w Polsce została założona spółka RuckZuck.biz, która zajęła się rozwojem Systemu Partnerskiego RuckZuck na terenie Polski oraz w pozostałych krajach Europy Środkowo-Wschodniej. Salony sieci działają obecnie w następujących krajach: Niemcy, Polska, Czechy, Łotwa, Litwa, Ukraina, Białoruś, Węgry i Rumunia.

Podstawową ofertę punktów Sieci RuckZuck stanowią podłogi panelowe oraz drzwi. Istotnym elementem oferty są także wszelkie towary oraz akcesoria uzupełniające asortyment podstawowy.

Zapraszamy do odwiedzenia strony: www.ruckzuck.pl

Zegarki rosyjskie. Firma Vostok Europe

Grupa NSG wyróżniona w konkursie „Mistrz Biznesu”