w

Toruńska Motoarena w czasie koncertu

Zdając sobie sprawę z dużej ilości fanów, którzy 11 czerwca przybędą na koncert Roda Stewarta organizatorzy przygotowali mapę obiektu, która powinna ułatwić dojście do poszczególnych sektorów oraz skorzystanie z wszystkich koncertowych atrakcji. Ponadto opracowana została mapa parkingów rozmieszczonych na terenie miasta. Poniżej krótkie komentarze do obu rysunków.

  • Wejście na stadion dla posiadaczy biletów na murawie znajdować się będzie od strony parku maszyn (na mapie oznaczono je kolorem zielonym).
  • Wejście na stadion dla posiadaczy biletów na trybunach znajdować się będzie od strony Parkingu B (na mapce oznaczono je kolorem żółtym).
  • Wejście na stadion dla posiadaczy biletów w sektorach 3,4,5 oraz 6 znajdować się będzie na podjeździe od strony Parkingu A.
  • Wejście na stadion dla posiadaczy biletów VIP odbywać się będzie przez Halę VIP, która usytuowana zostanie od czoła stadionu.

Dodatkowo organizatorzy koncertu przygotowali:

  • 2 duże stanowiska gastronomiczne. Znajdować się one będą od strony parku maszyn oraz od strony Parkingu B (na mapce zaznaczone kolorem jasnoniebieskim)
  • Obok tych miejsc ustawione zostaną także stanowiska, w których będzie można zakupić pamiątki związane z koncertem Roda Stewarta oraz inne ciekawe gadżety.
  • Posiadacze biletów VIP będą mogli korzystać z usług Hali VIP, w której zapewniona będzie pełna obsługa gastronomiczna.
  • Do dyspozycji wszystkich uczestników koncertu będą toalety, które znajdują się na Motoarenie. Dodatkowo organizatorzy zapewnili toalety dla osób, które posiadają bilety na murawie (na mapce widoczne są przy sektorze B).
  • Organizatorzy zadbali także o opiekę medyczną w czasie imprezy. Punkty medyczne znajdować się będą: jeden na murawie (koło sektoru B), a drugi przy murawie. Oba punkty na mapce zostały oznaczone czerwonym krzyżem. Dodatkowo koncert zabezpieczać będzie 20 wolontariuszy PCK.
  • W razie jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości, zostały także przygotowane punkty informacyjne (na mapce oznaczone literą "I"), w których uczestnicy koncertu będą mogli uzyskać niezbędne informacje organizacyjne. Pomocą będą też służyć wolontariusze rozmieszczeni na terenie całego obiektu.

ROZMIESZCZENIE PARKINGÓW

W dniu koncertu na terenie Torunia utworzone zostaną specjalne koncertowe parkingi (szczegóły przedstawia powyższa grafika). W sumie zorganizowanych zostanie 11 takich miejsc. Poza parkingami zarezerwowanymi dla organizatorów (w tym przypadku wjazd będzie możliwy tylko na specjalne przepustki), pozostałe będą ogólnodostępne. 11 czerwca koordynacją zapełniania parkingów zajmować się będzie specjalnie do tego wyznaczona osoba.

Warto dodać, że w dniu koncertu od godziny 18.30 posiadacze biletów na koncert Roda Stewarta będą mogli poruszać się po Toruniu komunikacją miejską bez dodatkowych opłat. Organizatorzy zachęcają więc, zwłaszcza torunian, do skorzystania z tej oferty i pozostawienia własnych samochodów w domu.

Avatar photo

Napisane przez Aleksandra Iżycka

Innowacyjne laboratoria otwarte w rzeszowskiej uczelni

Adaptacja gotowego projektu domu