w

Stroje kąpielowe Wójcik dobrze dopasowane nawet do… pieluchy

Styliści marki Wójcik zadbali o to, aby każdy maluch, nawet ten z pieluchą, mógł na plaży wyglądać wyjątkowo, a przede wszystkim – czuć się komfortowo. Stroje kąpielowe marki Wójcik przylegają do ciała, nie odstają i jednocześnie nie opinają skóry. Ponadto w szczególny sposób chronią wrażliwe części ciała najmłodszych.

– Wybór kostiumu dla malucha jest bardzo ważną decyzją. Dziecięce stroje kąpielowe powinny być wygodne, aby dziecko czuło się komfortowo i mogło się swobodnie poruszać. W ofercie marki Wójcik kostiumy dostępne są już od rozmiaru 74. Dla najmłodszych, proponujemy majteczki kąpielowe stabilizujące pieluszkę, dzięki czemu będą się w nich czuły dosłownie jak „ryby w wodzie” – mówi Dominika Rytwińska, Brand Manager Wójcik Fashion. 

W najnowszej kolekcji połączono ciekawe kroje, modną kolorystykę i wzory z komfortem użytkowania. Stroje kąpielowe marki Wójcik wyróżniają groszki, falbanki, kwiatki i soczyste barwy, w tym pomarańcz, zieleń i róż. W ofercie znajdują się dziewczęce kostiumy jedno- oraz dwuczęściowe. Chłopcom Wójcik proponuje barwne szorty i przylegające do ciała kąpielówki.

Ubrania marki Wójcik adresowane są do dzieci w wieku 0,5-7 lat.

# # #

Informacje o marce Wójcik:

Wójcik, lider na rynku ubrań dla dzieci w segmencie marek premium, istnieje od 1987 roku i jest wiodącą marką Wójcik Fashion Sp. z o.o., Sp.k.

Podstawą filozofii marki jest przekonanie, że doskonałość całości powstaje przez doskonałość każdego detalu. Kolekcje charakteryzuje najwyższa jakość, ciekawe wzornictwo i niespotykany design. Wójcik kreuje modę dla dzieci w wieku 0,5-7 lat.

W Polsce sieć salonów Wójcik liczy aktualnie 52 placówki, w tym sklepy własne, franczyzowe oraz placówki partnerskie. Wójcik obecny jest także w Finlandii, Szwecji, Niemczech, Czechach, Słowacji, Rosji, USA, Wielkiej Brytanii i na Ukrainie.

Od 2009 roku do Wójcik Fashion należy również marka Hot Oil, która reprezentuje ubrania w stylu young casual dla dzieci i młodzieży w wieku 7-14 lat.

Więcej informacji o firmie Wójcik Fashion można uzyskać pod adresem www.wojcik.com.pl

Internetowy sklep: http://www.wojcikonline.com/

Źródło młodości w Twoim ciele

Konkurs – Życie to przygoda