w

Startuje Szkoła Kodowania. Bezpłatne kursy programowania i wiele szans na rozwój z Orange Digital Center

  • Zajęcia stacjonarne w Warszawie (tylko część spotkań online) – spotkania 2 razy w tygodniu popołudniami i w wybrane weekendy. 
  • Dodatkowo, specjalnie dla osób z 65 powiatów, w których działają Pracownie Orange wspierane przez fundację powstała Szkoła Kodowania Online. Sprawdź, czy powiat, w którym mieszkasz, jest na liście: www.szkolakodowania.com

 

Nabór zgłoszeń na kursy w obu tych trybach trwa do 15 listopada 2022. Kursanci zostaną wytypowani po przejściu procesu kwalifikacyjnego. Więcej informacji o kryteriach oraz regulamin można znaleźć na www.szkolakodowania.com . Liczba miejsc jest ograniczona, zatem zachęcamy do przesłania zgłoszenia jak najszybciej.

 

Partnerami projektu są Pomorska Fundacja Inicjatyw Gospodarczych i Centrum Kreatywności Targowa. 

Szansa na lepszą przyszłość – Orange Digital Center

Orange Digital Center w Polsce łączy trzy programy Fundacji Orange: wyżej przedstawioną Szkołę Kodowania, a także FabLaby powered by Orange prowadzące warsztaty z nowoczesnego rzemiosła dla osób w różnym wieku oraz Pracownie Orange –  multimedialne świetlice w małych miastach i wsiach, w których mieszkańcy mogą rozwijać swój potencjał. Zgodnie z założeniem Fundacji, wszystkie inicjatywy kształtują nie tylko umiejętności cyfrowe, ale także społeczne. Siedziba ODC znajduje się w Centrum Kreatywności Targowa w Warszawie, ale projekt działać będzie w różnych miejscach w Polsce i online. 

[1] Raport Pracuj.pl „Rynek Pracy Specjalistów 2021” https://media.pracuj.pl/146613-rynek-pracy-specjalistow-h1-2021-rozpedzona-rekrutacja

Napisane przez ewakowalska

Jak kupować, żeby nie wyrzucać – sposoby na rozsądne planowanie

Audi wybiera Saubera jako partnera strategicznego w Formule 1