w

Sportowy raj w Koronie!

Otwarcie sklepu Decathlon jest z pewnością dobrą informacją dla osób mieszkających w północnych częściach Wrocławia. Nowy sklep znajduje się w CH Korona. Francuski koncern zajmujący się sprzedażą produktów sportowych otworzył swój trzeci salon na terenie Dolnego Śląska. Sklepy znajdują się już bowiem na Bielanach Wrocławskich oraz w Legnicy. Decathlon znany jest między innymi z możliwości testowania sprzętu sportowego na terenie obiektu. Jest to z pewnością dużą zaletą dla osób, które nie mogą zdecydować się co do wyboru odpowiedniego produktu. Wynika to z między innymi z bogatego asortymentu sportowego, który oferuje Decathlon. Mieszkańcy Psiego Pola i sąsiednich dzielnic musieli jechać na drugi koniec miasta, teraz sklep tej sieci będzie dostępny z obu stron Wrocławia – mówi Izabela Turkiewicz, dyrektor CH Korona.

Decathlon jest liderem w produkcji i sprzedaży artykułów sportowych na świecie. W Polsce sieć pojawiła się w 2001 roku i od tej pory otworzyła 21 placówek w naszym kraju. Sklep oferuje sprzęt sportowy przydatny do uprawiania aż 65 dyscyplin. W swojej ofercie proponuje nie tylko wielkie światowe firmy, ale również własne marki. Dzięki temu każdy fan wysiłku fizycznego  i rekreacji znajdzie coś dla siebie. Od czerwca będą mogli się o tym przekonać mieszkańcy północnych dzielnic Wrocławia oraz pobliskich miejscowości ościennych, odwiedzając CH Korona.

Właściciel CH Korona

CH Wrocław Sp. Z o.o. (Grupa GE Capital Real Estate) . GE Capital Real Estate (www.gecapitalrealestate.com) jest jedną z wiodących na świecie firm na rynku nieruchomości komercyjnych, posiadającą 80 miliardów dolarów aktywów i obecnąna 31 rynkach, poprzez Amerykę Północną, Europę, Azję, Australię i Nową Zelandię. GE Capital RealEstate posiada głęboką wiedzę, doświadczenie, oraz historię w budowaniu relacji, poszukiwaniu nowych możliwości współpracy dla tysięcy właścicieli firm budowlanych, kredytobiorców, inwestorów oraz pośredników na całym świecie.

Zarządca CH Korona

Apsys to międzynarodowy operator nieruchomości handlowych. W Polsce jest deweloperem i zarządcą 14 centrów handlowych o łącznej powierzchni ponad 600 000 m2, zlokalizowanych w 11 miastach Polski. Apsys to firma zajmująca się kompleksową obsługą centrów począwszy od zarządzania umowami najmu, przez tworzenie strategii marketingowych, po techniczne utrzymanie centrów. Dodatkowe informacje na  www.apsysgroup.com

Avatar photo

Napisane przez Highlite PR

II ComNet-owy Uśmiech Dziecka już za nami

Ile zarabiają polscy specjaliści i menedżerowie?