w

Słuchowisko na Wielkanoc

Tuż przed świętami wielkanocnymi na rynku wydawniczym ukazało się nowe słuchowisko Teoś i Wielkanoc. To drugie, po „Kolorowym śmietniku” słuchowisko dla dzieci wydane przez Wydawnictwo WARTO, w którym występują warszawscy aktorzy Jerzy Latos i Paulina Dulla.

Teoś i Wielkanoc  to radosne, pozbawione agresji słuchowisko dla dzieci od lat 4. Prawie trzydzieści minut świetnych dialogów, sporej dawka humoru i melodyjnych piosenek śpiewanych przez sympatyczne postacie. Przedstawiona historia dzieje się na przedświątecznym kiermaszu.  Dociekliwy wróbelek wybiera się w to miejsce, aby poznać istotę Świąt Wielkanocnych. Tam spotyka  przy swoich straganach panią Bazię i pana Żółtko, którzy próbują ustalić, kto jest najważniejszy w Wielkanoc. Do dyskusji włączają się zajączki i kurczaczki, które chcą udowodnić, że to właśnie one. Pomiędzy baziami, pisankami i palemkami ów wróbelek Teoś odnajduje… Baranka.

Słuchowisko Teoś i Wielkanoc powstało na podstawie autorskiego spektaklu Teatru Dobrego Serca z Warszawy, który w sposób radosny oraz wolny od moralizatorstwa mówi o rzeczach pięknych i ważnych.

Patronat medialny nad tym projektem objęło Miastodzieci.pl.

Załączniki

Avatar photo

Napisane przez Giemza Bożena

Opatentowanie technologii automatycznej konfiguracji ochrony opracowanej przez Kaspersky Lab

Czytam, bo lubię to!