w

Rośnie liczba miejsc, w których można płacić kartą

Działania Spółki koncentrują się na obsłudze małych i średnich sklepów, także tych , które nie akceptowały dotychczas kart, w których przysłowiowy Kowalski robi codzienne zakupy. Znajduje to odzwierciedlenie w wartości pojedynczej transakcji wykonywanej w terminalach POS PeP. Dla polskiego rynku  wynosi ona niewiele mniej niż 100 zł, dla PeP to 70 zł. Od początku roku 2011 Polskie ePłatności dostarczają każdemu swojemu Kontrahentowi PIN pady z funkcją bezstykową, najwygodniejsze do obsługi transakcji niskowartościowych. Na koniec I kwartału br. rynek donosił o 15 tysiącach czytników zbliżeniowych z czego prawie 1/3 to terminale PeP.

„Na starcie, budujemy bezpieczną, odporną na wahania koniunktury bazę Klientów. Sklepy, w których kupujemy rzeczy potrzebne czy wręcz niezbędne na co dzień stanowią nasz solidny fundament. Technologicznie i produktowo jesteśmy jednakże gotowi do obsługi nawet najbardziej wymagających Klientów. Posiadanie własnego zaplecza IT, tworzącego aplikacje do terminali POS czyni nas szybkimi i elastycznymi, w reakcji na zmieniające się wymagania rynku” – powiedział Janusz Bober – prezes Zarządu Polskich ePłatności.

Statystycznie w co trzecim POSie PeP można wypłacić gotówkę podczas zakupów (usługa Cash back), a w co drugim doładować telefon komórkowy. Do końca br. sieć akceptacji kart zbudowana przez Polskie ePłatności powinna osiągnąć 15 tysięcy terminali POS.

Dodatkowych informacji udziela Renata Gawkowska dyr. Marketingu i Rozwoju PeP tel 668 159 391 [email protected]

O firmie Polskie ePłatności SA

Spółka Polskie ePłatności jest własnością Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych (PWPW) oraz OPTeam  SA. Firma oferuje placówkom  handlowo-usługowym instalację terminali POS oraz rozliczanie transakcji płatniczych.

Terminal POS Polskiech ePłatności umożliwia:

  • Akceptację kart płatniczych wiodących organizacji płatniczych
  • Doładowanie telefonów komórkowych.
  • Cash back – wypłatę gotówki podczas zakupów
  • Płatności za rachunki – Transkasa, bezpieczna, znana na rynku usługa Banku BPH SA
  • Obsługę kart bezstykowych
  • Obsługę programów lojalnościowych i kart podarunkowych

Partnerem Polskich ePłatności, który gwarantuje i nadzoruje rozliczanie transakcji kartowych jest jeden z największych polskich banków, Bank BPH SA.

Avatar photo

Napisane przez Renata Gawkowska

Hosting, domena i kreator stron – za darmo od SuperHost.pl

Letnia Wyprzedaż w Wittchen